www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pravilnom ishranom do ravnog stomaka
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Plavsha
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Nov 2005
Poruke: 1305
Mesto: Blizu njega.....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 2:21 pm    Naslov poruke: Pravilnom ishranom do ravnog stomaka Na vrh strane Na dno strane

Najcesce izgled vaseg stomaka zavisi od vezbi koje ne izvodite od ishrane i stila zivota.Evo nekoliko saveta do ravnog stomaka.

1) Smanjite unos soli " Natrijum dovodi do toga da celije vezu vodu za sebe .Sto moze da uzrokuje nadimanje .Velika kolicina soli se nalazi u soja sosu, u pilecoj supi, delikatesnim preradjevinama od mesa i nekim vrstama sira

2)Obarie povrce:Povrce kao sto su brokoli karfiol i prokelj sadrzi u sebi vecu kolicinu tesko svarljivih vlakna sto doodi do nadimanja stomaka ,zbog cega treba da smanjite unos ovih namirnica..

3)Koje mlesne proizvode koristite:A ko primetite nadimenje svaki put kad se zasladite vocnim jogurtom,mozda je to znak da ste osetljivi na laktozu tj.mlecni secer.Osim toga sto bi trebalo a predjete u proizvode u kojima nema laktoze .Obratite paznju na sledece :tvrdi se konzumiranje manjih kolicina mleka vise puta tokom dana u roku od 3 -4 nedelje istrenirati vas digestrivni trakti da bolje vari laktozu sto ce smanjiti n adimanje.

4)Konzumirajte proteine:Tokom svakog obroka pojedite bar malo proteina da bi ste umanjili efekat nadimanjakoji izazivaju ugljeni hidrati.

5)Izbegavajte gazirano)Bilo koja vrsta gaziranog soka bilo dijetetsko ili ne dovodi do nadimanja stomaka .Bolje resenje je da pijete vodu .Tko cete ubryati proces izbacivanja viska natrijuma iz organizma.

6)Vezbajte: Aktivnosti ubrzavaju protok krvi i ubrzava proces varenja hrane.

7)Izbegavajte konzumiranje slatkisa.

Ako vas jos nesto zanima u vezi stomaka i pravilima pitajte.Hvala



_________________
Hocu tebe da sanjam i danju i nocu kao da si stigao iz neke price jer svi moji snovi na tebe lice.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super su ova pravila! Uz vezbanje, bar malo, ne moze da izostane rezultat! Wink

_________________


 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I dodala bih jos nesto - cure ne pijte pivo, mozda vam poraste stomak... Very Happy Very Happy Very Happy
Za stomak trbusnjaci su zakon! Ja ih radim svaki dan sad mi je vec totalno preslo u naviku...A i naporedo treba se sigurno pridrzavati i ovih pravila...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super pravila....nema veceg gusta nego kad se leti obuce super jeans sa malo kracom majcom.....ali samo za one koji se pridrzavaju ovih pravila..... Wink ......oni sto kipe nek nose samo duge majce.....mene peku oci kad takve vidim.... Laughing Laughing Laughing

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Dejan1973
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 101
Mesto: Banjaluka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast... Hvala...
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja prehrana bas i nije za pohvalu...najvise jedem cokoladice,pa onda pizzu,raznjice,pomfrit...a colu i ostala gazirana pica pijem svaki dan.trenirala sam jedno vrijeme,ali vec dugo nista ne vjezbam(naravno osim u skoli 2 puta tjedno za vrijeme tjelesnog).ali unatoc svemu tome moj je stomak totalno ravan,tako da mogu reci da bas prehrana i tako te stvari ne utjecu toliko na ravan trbuh.jedino sto sam cula u zadnje vrijeme je da treba sporije jesti hranu.ona deblja jer je mi nepravilno jedemo,tako da treba sto sporije jesti,svaki zalogak prozvakati 34 puta i onda nece doci do masnih naslaga,a osim toga puno manje cemo jesti.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja iskreno nemam problema sa stomakom..ziasta ne..i nisam neki redovan "vezbac" i ne pazim bog zna koliko na ishranu ali jedino cega se pridrzavam redovno je unos velike kolicine tecnosti i sto manji unos soli...jedina mana mi je da zaista jako brzo jedem jer sam vecito u nekoj zurbi i na vrat nanos sazvacem i gutam...ali tacno je da hranu treba lagano zvakati i sto vise puta kako bi je zeludac sto lakse svario

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
satirana00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 11:42 am    Naslov poruke: ,,,, Na vrh strane Na dno strane

povecajte intenzitet aerobnih aktivnosti:traka,steper,bicikla,ap i roleri,trcanje na otvorenom,setnja
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u krajnjem sala na stranu i seksualne aktivnosti trose veliki broj kalorija, te devojke Embarassed Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjezbe i samo vjezbe, a naravno i ishrana se treba korigovati, ova pravila su super i treba ih se pridrzavati sto je vise moguce
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tocno je to da se treba smanjiti unos slatkisa jer tijelo kad vjezba, ne trosi masti dok god u sebi ima secera. Kad se potrosi sav nagomilani secer, tek onda se pocinju trositi masti i masne naslage.
Ali ne bi nikako izostavila vjezbanje. Nikad nisam bila sportski tip, i naglo sam se bila udebljala prije par godina. Kad jednom nisam uspjela zakopcat zadnje hlace u koje sam jos mogla stat, sam skuzila da je vrijeme za aerobic i pravilnu prehranu.
Skinila sam 12kg!!!! i imam ravan trbuh jer je bilo razdoblja na aerobicu kad smo bez problema napravili po 400-500 trbusnjaka. Ali ne smijem se nikad opustit jer mi to tijelo odmah shvati i pocne se sirit Wink Zato prehrana i vjezbe i imat cete trbuh za slikanje!!

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Diiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Nov 2005
Poruke: 6
Mesto: Sanski Most

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to zavisi od gradje tijela mozel se ravan stomak dobiti ishranom ili samo vjezbama..ali ja mislim da treba obadvoje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Pravilnom ishranom do ravnog stomaka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon