www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tvoja serija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sex i Grad je najbolja naravno, a zatim idu Friends, Nanny, Treći kamen od sunca, nekada nisam propuštala Beverly Hills, Melrose Place, Sunset Beach i Baywatch (i mogla bih opet da ih gledam)...


_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bjeza iz skole da bih gleda Lauru Ingls. Hehe Little house......je moja najomiljenija serija
 
vikira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 165

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise volim prijatelje i sex i grad
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Star trek, Vesele 70-te, Nepristojni ljudi, Na mestu zločina (CSI), Pravda za sve, Monk,... baš ih ima Razz
 
andrejko
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 748
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

FRIENDS su po meni ubedljivo i nesumljivo najbolja komedija ikada snimljena. Svaku seriju sam gledao min po 6-7 puta i gledacu jos (inace ih imam na DVD-u).
Izdvojio bih i seriju LOST koja me je stvarno iznenadila. Pre svega, nisam verovao da neko onako moze da oduzi pricu (ali ne u smislu spanskih serija). Jak utisak ostavljaju ii one respektive o zivotu nekog lika. Evo p skoro sam ogledao i drugi serijal (takodje na DVD) i stvarno je naj.
Inaca to je ziva zaraza ako serije imate na kompu. Nocu pred spavanje, posto lezim obicno oko 4h, pa je kasno za film, kazam aj da ogledam jednu seriju (25 min) super. Da... Friends-e sam gledao po 1.5 serijal dnevno (i sevo sad posle 3 godine opet gledm po 2-3 dnevno).... Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Lanac je jak koliko i njegova najslabija karika.
Da mi neko da 3 dana da cepam drva, 2 dana bih ostrio sekiru.
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima mnogo serija sto mi se svidjaju, aki bih izdvijio "Cini" i "Nevina".

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mucke,alo alo,simpsonovi to su serije za sva vremena i za pamcenje...
 
lazaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od svih serija najvise obozavam seriju o Dzordzu
 
nelika18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: u raju

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledam mjesoviti brak i prijatelje
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni najbolje serije su dosije x i prijatelji

_________________


Love don't let me go
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sez i grad,Ocajne domacice,Ljubav u zaledju to su mi omiljene

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
goblen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Feb 2006
Poruke: 52

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Tv program Na vrh strane Na dno strane

Gledam tv serije, ali ne meksičke.
Svakodnevno pogledam kučanice. Volim pogledati Mućke jer se uvijek dobro nasmijem.
Također su zabavni i Simpsoni.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Tvoja serija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon