www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tvoja serija
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 10:49 pm    Naslov poruke: Tvoja serija Na vrh strane Na dno strane

Da li gledate serije, koje su vredne vaše pažnje, imate li omiljenu, domaću ili stranu?

Domaće serije nikada nisam gledao, od stranih sam pratio i neke danas pratim kad nađem vremena, svaka je posebna na svoj način.
-Mućke
-Toplo-Hladno
-Ed
-Parovi
-Vesele 70e
-Nepristojni ljudi...itd



_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 3:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim serije kad god stignem!

'Prijatelji' (tj. Friends) gledam svakom prilikom, koja mi se da, ma da imam sve epizode kao kolekciju na DVD! Ali kad god je vidim na tv-u, ne mogu drukacije nego da odgledam to! Embarassed

Serija 'Sex i grad' se ovde svakog utorka emitovala, i nisam nijednu epizodu propustio. Cak kad su reprize bile, sam to dalje gledao.

'Simpsonovi' su moj miljenik. Kad sam tuzan ili lose raspolozen, ubacim neki DVD sa njima, ili upalim Pro7 od 18:00h i gledam to. Bas se opustim uz njih! Embarassed

Takodje imam celu kolekciju 'The fresh Prince of Bel-Air' sa Will Smith-om na video. Snimao sam svaku epizodu i imam vise od 40 kaseta! 8)
Ovo je zaista nesto sto u svako doba mogu da gledam, i sta cu verovatno i za 10 godina da imam pri ruci.

Domace serije?? 'Porodicno blago' sam pratio kad god sam mogao. Meni je ta serija bas dobra i volim je. 'Stizu dolari' sam takodje pratio dok mi je malo dosadila. 'M(j)esoviti brak' sam rado gledao ali nova sezona je bila bas dosadna i nije me privukla da je dalje pratim.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno....
pratila sam Mucke, Vil I Grejs, Alo, Alo, Dr Beker, Zenski zatvor....
od domacih jedino je vredno pomena Bolji zivot.....i da, Otvorena vrata.....sjajna serija

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim hm- Bracne vode (Love & Marriage), i obozavam Simpsons i Futurama. Luda sam za tim crticima.
A od domacih serija sam se zaljubila u jednu novu- Ljubav u zaledju, bas je slatka serija, i skoro svaki dan je pratim...
Cak se i mom tati svidja a on mrzi serije... Rolling Eyes Wink

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno gledam samo Un Paso Adelante... ne stizem da upalim tv ni za sta drugo Confused
A ranije, volela sam Simpsons-e, Cari (mada je krenuo ovaj 7 serijal od kog nisam uspela ni jednu epizodu da odgledam) i naravno spanske serije...latinoamericke Embarassed Embarassed Embarassed sta cu kad volim da pustim tih sat vremena mozak na ispasu i da ne razmisljam ni o cemu Wink Mada sad kao sto rekoh vec, ne stizem nista od toga da krenem da pravim (mozda je i dobro) Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
sean999666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 178

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvjezdane staze su i uvjek će biti moj broj jedan. Ta možd i najveća franšiza ostavila je ogroman trag na svijet, tamo još od 1966. godine kad je Gene Roddenberry napravio originalnu Star Trek seriju sa Spockom i Kikom. Star Trek je kroz 5 serija i deset filmova ostavio i ogroman trag i na nauku/tehniku, te je inspirirao mnoge znanstvenike z otkrića.
LONG LIVE STAR TREK
 
zvoncica_nis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 164
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav navika panika
 
mirko7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 33
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Domace serije i filmovi su zakon !!!
Naravno, ima dosta stranih koje su jako dobre ...
Alo, Alo, Simpsonovi, ....
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Domace serije ne gledam, nikada ih nisam volela, ne svidja mi se tematika kojom se bave a ni gluma brate... Trenutno pratim Alias, Dosje X i ove kriminalisticke kad god stignem, obozavam ih...

Naravno, pratila sam i pratim Sex i Grad, Will i Grejs, Dadilja, Treci kamen od sunca ( po meni najotkacenija humoristicka serija, da li je se neko seca? ), Vesele 70 - te, Mucke...I do skoro sam gledala ko neko dete seriju Cari na pinku...Sta cu, bila mi zanimljiva... Rolling Eyes Very Happy

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
banelazic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 167
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 8:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

serije su po meni najbolje na B92. tamo ima sex i grad, toplo-hladno, sada imaju Mućke, vesele sedamdesete, ... Volim komične i smešne serije, a ne one što samo plaču i nariču.

_________________
mislim, dakle postojim
 
kalaver
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: i Na vrh strane Na dno strane

uglavnom pratim americke serije ali poneku i domacu. Posebno me je zainteresovala ova nova serija na pinku LOST. Najjaca je. Ono ne propustam je!

_________________
!!!!!!!!!!!!!!!
 
rimidalv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise volim da gledam Eda i Vesele 70'te mada ima i nekih domacih koje volim da odgledam s vremena na vreme
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Tvoja serija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon