www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tvoja serija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 12:07 pm    Naslov poruke: Re: Tvoja serija Na vrh strane Na dno strane

rain-man je napisao/la sledeće:
Da li gledate serije, koje su vredne vaše pažnje, imate li omiljenu, domaću ili stranu?



od domaćih ništa,a od stranih Bekstvo iz zatvora i Porodica Soprano.



_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stalno pratim Seinfeld, pa tu ulete i kojekakve kraće, zanimljive serijice poput Kevin Hill kojeg sam i prije gledala.Bile su mi odlične serije Kineska Plaža, Sestre, Hex, O Clone, MASH, Cirkus, Heroji, Six Feet Under, Bostonsko Pravo, The Bottom (iliti Šljam), Mućke, Jednom Nogom U Grobu, Muške Svinje, OZ....i ne mogu se sad svih sjetit mada ih je hrpa...Al ni jedna od njih nikad nije uspjela nadjačat niti približit se Životu Na Sjeveru (Northern Exposure) To bi gledala svaki dan do kraja života, ne bi mi dosadilo.

_________________
 
Trsha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Apr 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 26, 2009 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igorn je napisao/la sledeće:
Zdravo! Trazeci po google-u pravi naziv(engleski) serije "Zenski zatvor" naleteo sam na ovo http://www.domaci.com/viewtopic.php?t=15515 gde vidim da je "DAMESKI" gledala tu seriju.Pa da li slucajno znas jer mi treba da nadjem pesmu koja mi se mnogo svidela iz te serije a uvek je isla u najavi serije.


Na isti nacin sam ja dosla do tvog posta...pa me znaima, da li si u medjuvremenu saznao kako doci do tog soundtrack-a? I meni uzasno treba...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 06, 2009 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isuse kako sam mogla zaboravit britanske humoristične serije The Fast Show i Swiss Tony.Ajooj to je bila ludnica, meni je to bilo bolesno smiješno!!

_________________
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 03, 2009 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam puno omiljenih serija Smile eto trenutno gledam californication a super mi je dr haus i how i met your mother to je jedna luda serija super je njih bih opet mogla da odgledam
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 03, 2009 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spominjemo birtanske serije, ne znam da li ste gledali Black Books
fantasticna je!!!!
http://www.imdb.com/title/tt0262150/
 
dishara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jun 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 18, 2009 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Отворена врата. Cool
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno mi je Californication no.1 Laughing

_________________
~Duo de la muerte~
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 02, 2010 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Domaće:

1. Crni gruja - oba serijala
2. Lud, zbunjen, normalan
3. Selo gori, a baba se češlja
4. Kamiondžije

Strane:

1. Lost
2. Prevaranti
3. Mućke
4. Reži me

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 03, 2010 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pratim domace serije Rolling Eyes

a od stranih pratim californication,cougar town,prijatelje i prije sam pratila nip tuck ,ali je na zalost vise ne emituju Neutral i cesto sam gledala o.c. i one tree hill

_________________
 
beautiful_soul
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 7464

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 06, 2010 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo su serije koje kad ih ulovim na tv-u pratim:

According to Jim
Allo, Allo
Ally McBeal
Bones
Boston Legal
Cold Case
Coupling
Criminal Minds
CSIs
Cupid
Desperate Housewives
Entourage
Felicity
Friends
Ghost Whisperer
Grey's Anatomy
Hotel Babylon
House MD
Hustle
It's All Relative
Joey
Kevin Hill
Las Vegas
Missing
Private Practice
Psych
Reba
Samantha Who?
Scrubs
Supernatural
That '70s Show
The Practice
The Simpsons
The War at Home
Tru Calling
What About Brian?
Will and Grace
Valentine

a od spanskih:Sortilegio i Manana es para siempre

ima ih stvarno predobrih

_________________
Recepti
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 23, 2010 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^heheh kako li samo stizes sve to da pratis Laughing
spavas li ti ikad??? Laughing hehe

Ja sam se sad navukla i na Greys anatomy i na private practice i na dirty sexy money Laughing
i sve to uredno stoji na mom hardu i ceka da ih pregledam prvom prilikom Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Tvoja serija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon