www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Čemu služe 'kartoni' kraj svake poruke?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novo na sajtu ~
::  
Autor Poruka
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 12:12 am    Naslov poruke: Čemu služe 'kartoni' kraj svake poruke? Na vrh strane Na dno strane

Od pre nekoliko dana, svaki korisnik sajta ima mogucnost da uz pomoc plavog kortona koji se nalazi kraj svake poruke u njenom gornjem desnom uglu istu prijavi moderatoru tog foruma.

Moderator foruma automatski dobija obavestenje o toj poruci i zatim odlucuje o tome da li ce se ona obrisati, izmeniti ili ce ostaviti ista.

Ovu opciju koristite samo ako primetite poruke koje se kose sa Pravilnikom ovog sajta i ako u tom trenutku moderator foruma u kome je poruka napisana nije na sajtu.

Da biste poslali obavestenje o nekoj poruci, dovoljno je da kliknete na pravi karton i potvrdno odgovorite na pitanje.

Hvala,
Uprava sajta www.domaci.de



_________________
Pozdrav, Nenad ® !


Poslednja prepravka: NenadS on Sre Nov 15, 2006 11:47 pm; ukupno izmenjena 3 puta
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra ideja. Samo ja bih ipak stavio crveni karton Mr. Green

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe, i ja bih crveni stavila Smile
Svidja mi se sto ste dosli na tu ideju, treba da radimo timski!
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoje i crveni i zuti i zeleni ali oni su za moderatore i administratore sajta... jer ipak... kad bi svako mogao da banuje, upozorava ili skida ban, tesko bi nama bilo Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
dejoni
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1376
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja dobio upozorenje,a nisam ni bio svestan gde sam pogresio.... Confused
Kasnije mi objasnise... Idea

_________________
Ako zivis danas, svako ''juche'' je samo san, a svako ''sutra'' vizija nade...
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 5:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upozorenje ti je skinuo neko od amina! Sad je u redu...
 
CecaMir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 22 Nov 2005
Poruke: 61
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super su plavi kartoni,to pomaze u skidanju nepravilnih poruka... Wink
 
hejja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

baš je dobra ova ideja,a slažem se da bi bolje bio crveni Razz
 
Plavsha
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Nov 2005
Poruke: 1305
Mesto: Blizu njega.....

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas je super to....sad bar znam gde da se zalim....SALIM SE.... Laughing

_________________
Hocu tebe da sanjam i danju i nocu kao da si stigao iz neke price jer svi moji snovi na tebe lice.
 
CecaMir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 22 Nov 2005
Poruke: 61
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne moze da bude crveni,crveni karton sluzi za banovanje (sto dodeljuju moderatori) a ja mislim da su tri zuta crveni (tri upozorenja).Kad bi svi mogli da dodeljuju crvene kartone,ovde bi letelo mnogo clanova bez ikakvih propisa,pa cak i zbog medjusobne mrznje.
 
djsnake
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super ideja.Svidja mi se....
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, ono...
Ok je ideja, ali cinkarenje... Sad
Msm, moderatori ce kako-tako sami videti, a se cinkarenjem se samo povecava tenzija izmedju chlanova.
U nekom trenutku se to moze i zloupotrebiti da bi se nekome svetili, a time moderatorima samo bespotrebno povecavati posao.
Takodje se i sluchajno klikanje moze uzeti kao mogucnost...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novo na sajtu ~ -> Čemu služe 'kartoni' kraj svake poruke? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon