www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Čemu služe 'kartoni' kraj svake poruke?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novo na sajtu ~
::  
Autor Poruka
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@GarfildovaSestra: da samo ovde ne dajemo po 500 dindzi...

pa ljudi vi biste prvi prijavili nekoga da vas u temi provocira ili vam ide na zivce... samim tim ako su moderatori vec primetili sta se desava a jos usput stigne i prijava, to vec navodi modove da ozbiljno razmisle sta da cine... nema tu cinkarenja...

prosto je, ako se slazite sa krsenjem pravila, niste ni vi bolji od onoga koji ta pravila krsi...


 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

himzo, pravi razliku sa tim da li se neko slaze sa krshenjem pravila i sa tim da li eko ide okolo i prijavljuje ljude.
Ishao si valjda u osnovno shkolu.
Tu su postojali takvi likovi koji idu okolo i cinkare chim ih neko provocira, nervira i sl.
Da li je njih neko voleo?
Svi su ih zvali chepulje, tuzibabe i sl.
Kupovali su im za rodjendane plivachke kape da bi nastanicima mogli da se bolje uvuku u **** i to sve pod uslovom da im neko dodje na rodjendan... Smile

Ljudi ne vole cinkaroshe.
Chak i kad su sigurni da ce pasti za neki prekrshaj, vishe vole da sami budu uhvaceni na delu nego da ih neko cinkari!
Ako ih neko otkuca, osveta je neinovnam a onda se ti kartoni samo taloze...
Sve to upada u beskonachnu petlju...

for(;Wink
cinkari

jbg...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E svasta. Stvarno cu svasta da procitam. Smile Pa ko vas tera da upozoravate moderatore o nekim porukama? Ko smatra da treba neku poruku da prijavi, umesto slanja pp-a, moze da se koristi kartonom, ko ne smatra da treba da skrene paznju moderatoru taj to nece uraditi. Cemu sad spominjanje skole, "cinkarenje" i slicno? Niko od vas ne trazi nista, niti zahtevamo da prijavljujete postove.

_________________
 
GarfildovaSestra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 6
Mesto: Novi Knezevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zelim da ostavim utisak da sa za krsenje pravila. Naravno da nisam. Ali sam jos manje za cinkarenje drugih. Slazem se: niko nikoga ovim kartonima ne prisiljava da radi bilo sta. Ko hoce prijavice drugoga ko nece ne mora i to je to. Samo moja ruka nece pokrenuti misa ka tom kartonu kakva god greska bila nekog od vas i kakvo god pravilo prekrsili. Sve u svemu mrzim ova pravila u zivotu... svuda ih ima. Lepo rece Bora Corba ''PRAVILA PRAVILA DA BI ME UDAVILA''

_________________
Garfildova sestra bliznakinja
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno necu nikoga prijaviti...mozda Very Happy Very Happy Very Happy ali sebe hocu je l mogu????A kako cete vi znati da sam to bila ja?Ja naravno ne zelim sebi da naudim na taj nacin nego sam npr. pogresila nesto i ne umem to da ispravim... Question Desilo mi se malopre nesto slicno pa pitam...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@sanjica_021

Da li je neko rekao da se zahteva???
Poenta je bila da nisam siguran koliko ce to ljudi koristiti, a ti koji bi to koristili se postavlja pitanje kakvi su ljudi...

I zashto se pominje shkola?

Pa zato shto je ovo ochigledan primer iste! Very Happy

Msmm,nemoj da se ljutite...
Ideja je ok, ali ne znam koliko korisna...
Jedino za shta bih ja koristio je da se dojave oni beskorisni postovi radi poena za download, ili oni koji su sluchajno postovani na pogreshno mesto...

Zato kazem da je ok, ali ne bih je koristio nizashta drugo...

To je MOJE mishljenje i ne zelim nikome da ga nabijam na nos... Very Happy

Aj sad!

Ostanite mi zdravi, lepi i debeli! Very Happy

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Ludica_S, pa probaj na sebi. Smile

@Vaxter, eto vidis da ipak imaju neku svrhu ti kartoncici. Sad si sam rekao da bi ih ipak koristio. Poenta i nije da se "cinkari" ili kako vi to vec shvatate i nazivate, vec da se skrate muke pri slanju pp-ova, kao sto je recimo malopre Ludica_S meni slala pp da joj izbrisem dupli post. Nama je recimo mnogo lakse banovanje uz ove kartoncice, ne moramo da ulazimo u administraciju, to traje, ovako samo kliknes na crveni kartoncic i puf. Very Happy

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vaxter je napisao/la sledeće:

Jedino za shta bih ja koristio je da se dojave oni beskorisni postovi radi poena za download, ili oni koji su sluchajno postovani na pogreshno mesto...

Pa to i jeste glavi razlog zasto su oni uvedeni... jer u svakom slucaju mi svaku prijavljenu poruku proveravamo i ako je ona na mestu skinemo joj upozorenje i idemo dalje, niti nas zanima ko je prijavio, ni koga je prijavio... sve dok neko namerno nesto ne pocne da radi, recimo da non stop prijavljuje jednu istu osobu bez razloga, u tom slucaju pustite nas da odlucimo o tome sta cemo da radimo i kako Wink

Poz

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@sanja
Ne bih koristio, vec samo dodajem josh koju mogucnost... Wink

P.S. Znam koliko traje... Wink

Ma izbacite opciju skroz!

Zezam se . . . Smile

Nije mi danas dan...
Samo trazim nekome da kontriram poshto sam morao da precutim profesoru na faxu za stari koje je nalupao za TCP/IP...
Ima samo 5 nivoa...
Kako da ne...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cek prvo da probam crveni kartoncic.... na tebi. Laughing

_________________
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slobodno...
Don't give a f***! Wink
Danas mi takavdan... Very Happy

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni, zavodim red! Twisted Evil Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novo na sajtu ~ -> Čemu služe 'kartoni' kraj svake poruke? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon