www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Novi album zvezda granda
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 12:43 am    Naslov poruke: Novi album zvezda granda Na vrh strane Na dno strane

Da li ste culi neke od novih pesama Zvezda granda?
Meni su zajednicka zenska pesma, Milica Todorovic i Jovana Pajic extra.
Muska pesma je smor najgori.


 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cuo sam pjesmu od milice todorovic-uporedi me(upravo slusam) i od jovane pajic-bmw(nisam je download Sad )i mislim da su wrhunske posebno milicina pjesma =D>

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
CecaMir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 22 Nov 2005
Poruke: 61
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zajednicku pesmu "Ne mogu bez jacega pola" pevaju Milica Todorovic,Jovana Pajic,Jadranka Barkajtovic (e stvarno joj je tesko prezime,mozda i nisam pogodila! Mr. Green ),Slavica Cukteras i Tanja Savic.Super je.Slusala sam Jovanu Pajic BMW i takodje mi se svidja.I muska pesma je super! 8)
 
cimotnaroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 23 Nov 2005
Poruke: 61
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 9:33 pm    Naslov poruke: Milica je carica !! Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast Milice najbolja si,ovo ostalo je uspelo da se ugura u prvih 6.

_________________
Boki is the best
 
baka sonja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2005
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zajednicke pesme su super (ne kazem da su ostale lose ali ove su najbolje) Sad{|=
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su isto strava, naročito Jovanina pesma!

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
SKARLET2004
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 323

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 7:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ova zajednicka mi nije nista posebno,al je Milicina stvarno lepa pesmica

_________________
dobro je kad u zivotu za nesto se boris
rukama stvoris
dobro je kad u zivotu nekoga volis
neko te voli
dobro je kad u zivotu neko te sluti
ti nekoga slutis
ali najbolje kad u zivotu
imas nekog s kim mozes ovako da sutis...
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije losa ni pesma Sase Jovanovica, mada mnogo vise vuce na narodnjake nego Milicina ili Jovanina, sto se meni ne svidja, ali ne mogu da poreknme da nije losa.
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ове мушке су безвезе посебно она "То је моја мала, то је моја мала ал само ја то рећи смем..." али Миличина је стварно одлична, а и треба да буде јер она је ипак победила на избору. Оне групне и нису баш нешто али мислим да ће да прођу код публике. Wink

_________________
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao, i ja sam cuo Acu Randjelovica, bas su mu sugavu pesmu uvalili! Odnosno, mozda je i mogla bolja da ispadne, ali nikako on da je peva, vidi se da ne zna da se nosi sa necim sto nije bas cist narodnjak! A Nenada i Jadranku sam cuo samo na kratko u reklami, ne znam za njih kakvi su...
Iskristalisao sam misljenje, Jovana Pajic mi je ipak za nijansu bolaj od Milice. 8)
 
kolle_90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 101
Mesto: Prokuplje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja pesma za igranje uporedi me, a inace nisu lose jovanina, jadrankina i acina!
 
rimidalv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 6:07 pm    Naslov poruke: uputstvo za download Na vrh strane Na dno strane

ljudi mooooooooolim vas objasnite mi kako se ovde skidaju pesme ja kliknem tamo na download ali mi on samo pusti pesmu a ne skine mi je na komp. mooooooolim vas Exclamation Neutral
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Novi album zvezda granda Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon