www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gradjansko vaspitanje i Verska nastava ili nista od toga ?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  

Ukinuti gradjansko vaspitanje i versku nastavu u skoli?
DA
14%
 14%  [ 7 ]
NE
48%
 48%  [ 24 ]
UVESTI OCENE
24%
 24%  [ 12 ]
BAS ME BRIGA,SVEJEDNO MI JE
14%
 14%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 50

Autor Poruka
marionovisad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 5

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 5:06 pm    Naslov poruke: Gradjansko vaspitanje i Verska nastava ili nista od toga ? Na vrh strane Na dno strane

Ucenici srednjih skola treba da se odluce za jedan od ova dva predmeta,koji ce slusati i imati dodatnu obavezu.
Da li je to predmet koji treba ukinuti ili ostaviti,ili jednostavno ne pitati ucenike o tome??


 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da ih treba ostaviti, ne znam da li su to jos uvek izborni predmeti. U svakom slucaju, mislim da su korisni. Plus ako se ne ocenjuje...Superiska Very Happy A i da se ocenjuje nema veze, mislim da za to ne treba neka posebna pamet. Nauci se dosta korisnih stvari i tako se obogati znanje. Very Happy

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po mom misljenju,gradjansko treba ukinuti,a Versku Nauku treba ostaviti ,i staviti za jedan vazniji predmet koji ce se ocenjivati...Verska Nauka bi trebala biti obavezna!

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno idem na gradjansko, i prosle godine je umelo da bude super zanimljivo, doduse samo onda kada smo mi birali teme... Ove koje je Ministarstvo propisalo su uzasno dosadne...
Sto se tice ukidanja, mislim da to ipak nije potrebno, nije tako strasno... Ako vam je to prvi ili poslednji cas, onda bude malo blesavo sedeti na tom izvesnom casu, ali ako je usred radnog dana, dodje vam kao odmor, barem je kod nas tako...

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ih ne treba ukidati dokle god su izborni predmeti. Mozda ce deca nesto i nauciti.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
vlada_s21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da gradjansko treba ukinuti,a Versku Nauku ostaviti.
 
sizerska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 97
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmhmh ne znam oba predmeta su ok. ja polazem versku ,gradjansko mi je suvoparno. Ko voli koji predmet taj neka slusa

_________________
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno nepotrebni predmeti.........................i ovako i onako vec ucimo pola stvari koje nam bas nigde nece trebati

_________________


Love don't let me go
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gradjansko vaspitanje daleko vise podrzavam nego vjersko obrazovanje.svoje vjersko vaspitanje ucenici mogu steci u svojim vjerskim objektima.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prednost dajem gradjanskom vaspitanju...
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je bas super na Gradjanskom,a ovi sto idu na veronauku kazu da je smor!!!!!!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 18, 2006 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da bi i jedan i drugi "predmet" - trebali biti izborni pa ko voli nek izvoli. Tjerati nekoga na vjeronauku je ista glupost kao i tjerati nekoga da bude ateista.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Gradjansko vaspitanje i Verska nastava ili nista od toga ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon