www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gradjansko vaspitanje i Verska nastava ili nista od toga ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  

Ukinuti gradjansko vaspitanje i versku nastavu u skoli?
DA
14%
 14%  [ 7 ]
NE
48%
 48%  [ 24 ]
UVESTI OCENE
24%
 24%  [ 12 ]
BAS ME BRIGA,SVEJEDNO MI JE
14%
 14%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 50

Autor Poruka
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno sam za,sto se tice oba predmeta...obavezno i ocenjivati! buuuaaaa Very Happy

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 5:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lako je tebi kad si zavrsila skolu. lol

Vise se bojim toga kako deci objasniti ono sto im nije jasno iz tih predmeta [koji roditelji/deca traze]

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da ne treba ukinuti ta dva predmeta, ja sam u srednjoj isla na veronauku i naučila sam mnogo toga.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gradjansko vaspitanje je xtra!
Pohadjam tu nastavu i nikad se nisam pokajala zbog toga. Predmet je xtra. Svake nedelje iscekujem taj predmet!

U anketi nisam glasala iz prostog razloga sto veronauku narocito ne podrzavam, ali gradjansko da - a nisi ih odvojila.

Toliko od mene....

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 37

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednja sam generacija koja nije imala ni gradjansko ni veronauku, a sad kad slusam mladjeg brata, zao mi je sto je tako.
On ide na veronauku, kaze da je super, nije lose znati malo vise o svojoj veri...
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovo mi nije jasno - u skoli se uci vjerska nauka jedan cas, koja kaze da je covjeka stvrio Bog, a drugi odes na biologiju gdje ti kazu sve suprotno, da je covjek nastao od majmuna. I sta ti da vjerujes, kad ti 2 razlicite stvari pricaju na mjestu gdje bi trebali da pricaju samo istinu. A jedno od to dvoje je sigurno istina.
Dakle, jedno se treba ukinuti - biologija ili vjerska nauka. Sta vi mislite? Meni se nekako biologija ne ukida, jer kad nje ne bi bilo, ne bi bilo ni medicine ni svega sto nam ista donosi. Wink

_________________
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bilo bi dobro da se ukine ali ako vec ne moze onda neka ostane da ucenici biraju. Ja sam isao u srednjoj skoli na gradjansko a sve vise koji idu na gradjansko nego na veronauku.
 
hip_hop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najradije nista, ali sam na veronauci...

_________________
...brate sve se vrti oko postovanja...
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba ih ostaviti, zasto da se ukidaju!? Mi svakako nista neznamo o svojoj veri, trebaju deca da uce. To je svakako izborni predmet, tako da oni koji hoce da uce, mogu, a opet ovi koji nece, nece!

_________________
Ako Upali Dobro Ide
 
wizard50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 110
Mesto: karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
E ovo mi nije jasno - u skoli se uci vjerska nauka jedan cas, koja kaze da je covjeka stvorio Bog, a drugi odes na biologiju gdje ti kazu sve suprotno, da je covjek nastao od majmuna. I sta ti da vjerujes, kad ti 2 razlicite stvari pricaju na mjestu gdje bi trebali da pricaju samo istinu. A jedno od to dvoje je sigurno istina.
Dakle, jedno se treba ukinuti - biologija ili vjerska nauka. Sta vi mislite? Meni se nekako biologija ne ukida, jer kad nje ne bi bilo, ne bi bilo ni medicine ni svega sto nam ista donosi. Wink


Potpisujem sve izrečeno !
Smatram da učenju o vjeri nije mjesto u školama, već u vjerskim objektima i to po vlastitoj želji.

_________________
Popijte napitak za sreću !
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 15, 2008 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba ukinuti niii jedan jer deca makar tu nesto uce....

_________________
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 15, 2008 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba ih ostaviti i uvesti ocene...
Dok sam ja isao u srednju verska i gradjansko su bili casovi za na kafu...
Tako da je cesto bilo i po 2-3 ucenika u ucionici...
Ja sam pohadjao Versku i cesto prisustvovao nastavi i mnogo vise su me interesovala predavanja nego iz drugih predmeta, tako da mislim da ih treba uvsti kao osnovne. Ima puno toga korisnijeg i pametnijeg nauciti nego na ostalim casovima. (mislim i na Versku i na Gradjansko)
Pola ljudi danas na ulici se ne ponasa kako treba!!!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Gradjansko vaspitanje i Verska nastava ili nista od toga ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon