www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gradjansko vaspitanje i Verska nastava ili nista od toga ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  

Ukinuti gradjansko vaspitanje i versku nastavu u skoli?
DA
14%
 14%  [ 7 ]
NE
48%
 48%  [ 24 ]
UVESTI OCENE
24%
 24%  [ 12 ]
BAS ME BRIGA,SVEJEDNO MI JE
14%
 14%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 50

Autor Poruka
ivanl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2008
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni bi trebalo da se uvedu ocene da bi se ljudi malo vise trudili na tim casovima.A ovako vecini bar dok sam ja isao u skolu to dodje kao neko zezanje.

 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gradjansko vaspitanje - uci decu o moralu, kulturi i sa pravom se moze reci da je skola druga kuca
veronauka je tu da decu uputi sta vera znaci coveku...
vaspitanje treba da se nosi iz kuce, ovi predmeti su tu da dopune praznine...
svakako treba da budu ovi predmeti u skolama...

_________________
~Duo de la muerte~
 
Anja_kg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 57
Mesto: K*r*a*g*u*j*e*v*a*c

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja idem na versko,i super mi je!!
To mi je jedan od omiljenih predmeta jer stalno diskutujemo o nekim temama kao što su na primer sekte,vračare,ateisti ...
može dosta toga da se nauči na verskom!!!

_________________
VOLI JER HRABRI VOLE,
A KUKAVICE ČEKAJU DA BUDU VOLJENE!!!
 
katamaran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jun 2008
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista od toga, sto manje u skoli to bolje
 
Cura sa bazena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 15 Jun 2008
Poruke: 96
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 15, 2008 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro je sto su izborni, mada bih ja versku premestila u crkve po sistemu nedeljne skole, a gradjansko da ostane kao izborni u skolama. Kome je stalo do gradjanskog/verske i sad je redovan, a onim ostalima je svejedno i ovako i onako.

_________________
Pozdrav sa bazena Smile
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 15, 2008 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najdosadniji predmet mi je to bija u srednjoj i osnovnoj,jedino dobro je šta je izborni

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 15, 2008 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja u srednjoj skoli nisam imala ni jedno ni drugo...nazalost...mislim da bih isla na oba predmeta...

sticanjem okolnosti, skoro sam drzala casove gradjanskog u jednoj srednjoj skoli (prakticni deo ispita na faxu) i moram priznati da mi se ono sto se na tim casovima radi jako dopada...vestine kojima se mladi uce (npr nenasilna komunikacija koju sam ja sa ucenicima obradjivala) na gradjanskom su nesto sto je svima nama potrebno...

sto se veronauke tice, mislim da je i ona izuzetno korisna...steta je sto tako malo ljudi poznaje obicaje svog naroda...ako ih vec roditelji toma ne mogu nauciti (a kako ce kad ih oni sami slabo poznaju) onda ne bi bilo lose da deca u skolama pohadjaju nastavu veronauke...doduse, imam odredjene rezerve prema ljudima koji bi ove casove trebalo da drze...nisam sigurna koliko su strucni za rad sa decom (pogotovo u osnovnim skolama)

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto bismo to ukidali?
Gradjansko i veronauka su meni onako,relaksirajuci predmeti,tj. gradjansko,na to idem.
Veronauka mi je vise nekako kao nametanje tudjeg misljenja dok mi je gradjansko poucno i zanimljivo.
A i ateista sam pa ne bih izdrzala bas na tim casovima.
Mada,sve je stvar ukusa.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukinuti.... ja sam izabrao gradjansko jer je profanka bila opustena, medjutim ona je u chetvrtoj godini otisla na bolovanja i doshla nam je druga profesorka koja je za razliku od nashe mislila da ce da nam pricha neshto na tim chasovima... i tako je ona filozofirala neshto u fazonu "Ko vas ciglom vi njega hlebom" - e to je bio vrhunac gluposti na koje zaista nisam imao sta da odgovorim nego "Pa da a ja posle na urgentnom a on u kafani naruchio 10 sa lukom da ne jede prazan hleb"... izbacila me sa chasa shto me nije mnogo potreslo imao sam oko sat vremena da sa ortakom na miru popijem kafu.... Uglavnom od toga nema neke vajde i to shto su smo mi kao trebali da uchimo iz gradjanskog vaspitanja je za mene apsolutna glupost - cisto gubljenje dragocenog vremena!

Veronauka - nije joj mesto u skoli vec u crkvi i apsolutno se slazem da bi casove veronauke trebalo pohadjati u crkvi.... ovako nema neke vajde sem da spawam na chasu....
 
milica_mia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2008
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 25, 2009 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jedan i drugi..Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Gradjansko vaspitanje i Verska nastava ili nista od toga ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon