www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste knjiga procitali a da nisu skolske lektire?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  

Koliko knjiga ste procitali?
1/2
2%
 2%  [ 2 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
2-5
10%
 10%  [ 7 ]
6 i vise
85%
 85%  [ 59 ]
Nijednu-ne volim da citam
1%
 1%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 69

Autor Poruka
lil' devil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 18
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam tek pocela sa fakultetom, tako da sada i nemam uvek toliko vremena za citanje, ali postizem da procitam makar jednu mesecno, inace dok sam isla u srednju, citela sam minimum jednu knjigu nedljno, van lektire naravno Smile
Kako sam nostalgicna za tim danima Sad



_________________
"Zasto su me stalno progonili i pokusavali da uguraju u one iste kalupe koji su njih same ucinili nesrecnim?"
 
i_d_i_o_t
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 88

russia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da sam dosad oko 200 knjiga procitao,i zao mi je sto nisam vise citao

_________________
znam da nista ne znam
 
cipikus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 5:25 pm    Naslov poruke: Sheldon je zakon Na vrh strane Na dno strane

Cesto citam knjige kad nadjem vremena. Jedan od omiljenih pisaca mi je Sidney Sheldon. Ako zelite nesto dobro onda procitajte bilo koju njegovu knjigu, necete se pokajati.
 
zvoncica_nis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 164
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uuuuh, mnogo.... lektire nisam volela da citam, nevolim nista da radim pod prisilom, ali citala sam one najzanimljivije lektire... sada volim da citam razne zanrove od ljubica do krimica i klasika.... bas sve
 
dobrisrecko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 27
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, citajte knjige!!!

Posto je zivot kratak da bi se sve dozivelo,
u knjigama cete naci odgovore na mnoga pitanja i proziveti stvari
koje verovatno nikad necete moci, ili ce vas inspirisati da napravite
nesto novo u svom zivotu........ Shocked
 
kraguj199
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 75

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 7:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok nisam diplomirao, citao sam mnogo knjiga koje nisu skolske, sada nekako nemam vremena od posla...
 
zoig
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čitanje sa strane je dobro dok god imaš vremena viška. Kad nestane vremena zaboravi se na čitanje, ali uvijek treba imati makar u vidu neku knjigu.
 
Onjegin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok sam išao u školu (davno bilo Rolling Eyes) čitao sam mnogo, mnogo više nego danas. Toliko mnogo da bi se većina naježila. Žao mi je što nemam više dovoljno vremena za isti tempo, ali trudim se i dalje. Wink Mada, sada mi je stručna literatura više u rukama. No, ipak i dalje, dobroj knjizi dajem prednost u odnosu na film. 8)

_________________
Znao je nevešt da se tvori,
Da ljubomoran, mračan biva;
Da razuveri, nagovori,
Da bude ohol i poslušan,
Pun pažnje, ili ravnodušan.
Kako je rečit bio sjajno,
A kako ćutljiv osećajno,
I nehajan u pismu strasnom.
 
makedonce78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 102
Mesto: vo izguben svet

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o, boze, previse. Imam oko 3 ogromnih kutija punih knjiga. Dok sam isla u skoli citala sam sve one teske knjige kao Tolstoja, Viktor Igo, Hese, Dolstojevski....sada zelim nesto lakse da mi se mozak odmori. Sada citam Sandru Braun, Dzejms Patersin, Ajris Djohansen, Din Kuntz
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skolu sam odavno zavrsio, tako da ne citam zbog ocena Laughing Wink
Inace procitam, ne znam ni ja sam koliko knjiga u godini. Nebrojim koliko procitam, ali nekih 10-ak i vise knjiga sigurno.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
romanas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2005
Poruke: 40

venezuela.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 4:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne citam ni lektiru ni dodatne knjige.. ne volim citat...
al zato volim pisat... pisem vlastite uratke za kojeg mi samo treba izdavac još.. poprilično su dobre knjige.... Laughing
 
Zoii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 110
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preko 200, ako racunam oduvek Smile) Sad i ne stizem, nekad sam mnogo vise citala>>> Very Happy

_________________
Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Koliko ste knjiga procitali a da nisu skolske lektire? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon