www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PHP tutoriali na srpskom za pocetnike!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 12:55 pm    Naslov poruke: PHP tutoriali na srpskom za pocetnike! Na vrh strane Na dno strane

Ljudi pomagajte!Mnogo mi se zuri da nadjem tutorial za PHP na srpskom za pocetnike i da je prilicno opsiran!Bilo bi super kad bi bio u PDF formatu ali ako ne znate ni jedan takav onda mi predlozite bilo kakav!Hvala!

 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam tacno ali probaj ovaj link... Mislim da se radi o on-line kursevima ali vredi pokusati...

http://www.most-art.de
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utrosio sam malo vremena da pogledam te tutorijale sto je himzo ostavio link i mogu reci da nije lose, mada ima i nekih gresaka ali dobro... sve u svemu za pocetnike je dobro.

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam primjetio da ima nekih sitnih gresaka jer sve testiram na mom sajtu (http://phpprobe.jezdo.com/testing/test1.php).Stvarno tutorial je strava!I prilicno opsiran bas kakav sam trazio!
Hvala!
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidis, zbog takvih stvari se ostaje bez hostinga... jer time opterecujes server vise nego sto smes... razmisli...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Vidis, zbog takvih stvari se ostaje bez hostinga... jer time opterecujes server vise nego sto smes... razmisli...

Kako to mislis?
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa lepo, postavio si beskonacnu petlju koja se sve vreme vrti u krug kad neko hoce da otvori tu stranicu... a to naravno server generise i posto non stop mora da radi jedno te isto, opterecuje se bez potrebe... o tome se radi.

Ti imas hosting ali i pravo da koristis samo jedan deo servera i njegovih resusra, jer on mnogo vise kosta nego sto ti placas, a sa tom scriptom ti koristis vise nego sto si platio i pravis probleme ostalima koji su na tom serveru.

Razumes?

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok!Ono nije bezkonacna petlja izbaci otbrilike 100 poruka.Ali u svakom slucaju skidam skriptu!
 
baraba12
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narucis od ceta ili mikroknjige i imas potrebnu literaturu na srpskom. Mikroknjiga obicno navodi koje su knjige najprodavanije iz koje oblasti.
 
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najprodavanije - sam si rekao. Pa to treba platiti a mi bi sve za dzabe
 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije problem ni da platim za dobru mySql-php knjigu bilo u elektronskom ili 'obicnom' obliku.Ali naravno samo za podrucije SCG!
 
maric1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 21

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel ima neko ovaj tutorijal na erpskom i meni bi trebalo nesto slicno

pozdrav
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> PHP tutoriali na srpskom za pocetnike! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon