www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grobari vs Uprava
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Ko je u pravu
Grobari
37%
 37%  [ 12 ]
Uprava
0%
 0%  [ 0 ]
Ni jedni ni drugi...Svi gledaju samo svoje interese
62%
 62%  [ 20 ]
Ukupno glasova : 32

Autor Poruka
tetreb2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Grobari vs Uprava Na vrh strane Na dno strane

LOPOVI,LOPOVI SEDE NAM U UPRAVI CRNO-BELA ZASTAVA ZA NJIH NIJE SVETINJA...........

 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U principu, glupo je postavljati anketu na kojoj ce glasati 5-10% nas...Koga jos interesuju grobari...Groblje, ko groblje nista novo.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

Join eRepublik here!!!
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa recimo da je ovo anketa u kojoj ciganski glas uopste nije dobro dosao... Idite smrdite na nekom drugom mestu...
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

himzo je napisao/la sledeće:
Pa recimo da je ovo anketa u kojoj ciganski glas uopste nije dobro dosao... Idite smrdite na nekom drugom mestu...

Tako je himzo,ne vidim razloga da se cigani petljaju u ovu temu kad vec imaju dovoljno svojih problema,prije svega mislim na one neke lijevake iz norveske i Vojvodinu koja je stvarno ekipa za Zvezdu!!!Za Vojvodinu se navija,Partizan se voli!!! Laughing Laughing Laughing

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
LoSmI_Pg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 48
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa zar ima onih koji misle da je uprava u pravu?? ja mislim da je takve OBLIKE ZIVOTA trebalo odavno skalpirati Evil or Very Mad

_________________
Crno-bela boja mila, u srcu mi uvek bila!!
PFC FOREVER!
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jedan "cigan" da da glas za kolege grobare. Ni kod nas nije bolje u klubu i lako moze doci do istih desavanja. Razliciti smo po bojama ali su nam problemi ISTI
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako ih nije sramota da i dalje sede u upravi, dok ih svi mrze, bojkotuju utakmice, a oni i dalje rade po svome, prodaju talentovane igrace, a pare u dzep!!!
Lopovi Evil or Very Mad

_________________
Vujanic je zakon
 
tetreb2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GROBARI NE SMEMO ICI NA UTAKMICI IAKO JE DZABE ULAZ.NI ZA STA!!! PRAZAN STADION-SLOBODAN PARTIZAN.
 
leedsutd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Grobari su u pravo
 
goran86_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A URAVA je ...? Very Happy Wink
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma mora da je mislio na kura*a Mr. Green Mr. Green

_________________
El Niño
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uprava ko i svaka uprava, gleda svoj interes a za ostale ih briga.

_________________
eZine sa najboljim tutorijalima iz oblasti informatike NA NASEM JEZIKU.
۩ MaYuR ghhet00 ۩
Tutoriali na srpskom jeziku
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Grobari vs Uprava Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon