www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

SCG na SP u Japanu 2006!
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 8:53 am    Naslov poruke: SCG na SP u Japanu 2006! Na vrh strane Na dno strane

Na sastanku centralnog borda FIBA u Rimu, odlučeno je da pozivnice (”wild card”) za učešće na Svetskom prvenstvu u Japanu 2006. dobiju SCG, Portoriko, Turska i Italija.

Iako je sastanak centralnog borda FIBA bio zakazan za nedelju, Centralni bord FIBA ovu odluku doneo dan ranije na predlog generalnog sekretara Patrika Baumana. Direktor Košarkaškog saveza Srbije i Crne Gore Predrag Bojić za B92 komentariše ovu odluku.

"Za sve ljubitelje košarke mislim da je ovo lepa vest. Posle 1959. godine na svim SP na kojima smo učestvovali osvajali smo medalje. Dobili smo šansu da to učinimo i na SP u Japanu. Smatram da je ovo zaista samo prvi korak. Od sutra treba da zaista počnu ozbiljne pripreme za SP i ja kao veliki optimista očekujem da kao i na svim dosadašnjim velikim takmičenjima reprezentacija SCG bude u krugu favorita, a po igračima koje ima, mislim daje to i realno. Šta će biti - to ćemo videti u avgustu sledeće godine, ali u svakom slučaju - imamo šansu, koju smo, bez ikakve dileme i zaslužili."

"Ja mislim da je i donošenje odluke danas, a ne sutra, između ostalog i zbog toga i da bi generalni sekretar prekinuo sa verovatno nekim direktnim i indirektnim pritiscima. On je doneo ovu odluku, Bord FIBA je prihvatio bez ikakvog glasanja i zaista iskreno mislim da je bez ikakve dileme SCG morala da dobije „wild card“, a već oko drugih kandidata zaista su odlučivale nijanse. "

Košarkaška organizacija je trenutno bez selektora, a posle povlačenja kandidature Borislava Stankovića i bez pravog kandidata za mesto predsednika Košarkaškog saveza SCG. Direktor Saveza Bojić očekuje da se posle poziva na Svetsko prvenstvo ubrza donošenje svih vitalnih odluka.

"Moje mišljenje je da mi, pre svega, što pre moramo da dođemo do selektora. Naravno, očekujem da uskoro dobijemo i predsednika i dobićemo ga. Ali sa druge strane, mislim da je selektor vrlo bitna figura u našoj organizaciji i mislim da već od sutra moramo da krenemo u pripreme za SP, naravno ne one konkretne sa igračima, tako da u svakom slučaju, intenziviraćemo razgovore oko pronalaženja novog selektora i ubeđen sam da ćemo ga ubrzo i dobiti."

Ova 24 tima učestvovaće na SP u Japanu od 19. avgusta do 2. septembra 2006. godine:

Angola, Argentina, Australija, Brazil, Kina, Francuska, Nemačka, Grčka, Italija, Japan, Liban, Litvanija, Novi Zeland, Nigerija, Panama, Portoriko, Katar, Senegal, Srbija & Crna Gora, Slovenija, Španija, Turska, Venecuela i SAD.

Žreb za takmičenje po grupama je 15. januara u Tokiju.



_________________
I C E M A N
 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste da smo mi realno trebali da dobijemo pozivnicu, ja bih se samokaznio i nebih otishao... Obrukashe nas Sad

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je ovo i bilo ocekivano jer je apsurdno da sampionu ne bude omoguceno da brani titulu,a mislim da je sve pokazao da nas ceni vise nego mi sami sebe,jos kad bi se sredio ovaj cirkus u ksscg onda bi sve bilo ok
 
sudija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 23

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 77
Mesto: Tamo daleko...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da smo zasluzili pozivnicu, jesmo Exclamation

Ma da bi bilo po moje sto put bolje da nam je nisu dali Rolling Eyes Neutral

_________________
Samo opušteno Exclamation
 
Zaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 44
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam se ja pitao,i pored svetle tradicije,ovi kosarkasi ne bi otisli na prvenstvo

_________________
Zaca Pandur
 
kocija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da smo zasluzeno dobili pozivnicu za Japan
Ali mislim da bi bilo bolje da nismo jer neverujem da ce se amosfera u nasoj reprezentaciji znatno popraviti do sledece godine

_________________
@dministr@tor
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je logicno da aktuelnom svetskom prvaku bude urucena pozivnica za SP.Trenutno mnogi misle da mi nismo to zasluzili ali verujem da cemo do pocetka SP znatno poboljsati ekipu i da cemo mnogo vise uraditi nego na proslim takmicenjima.

_________________
Master
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nisu zaslužili žive od stare slave za svecko prvenstvo treba mnogo znoja i truda,a ne da pred odlučujuće utakmice idu po kaficima .samo nas sramote i kvare nam ugled priznate škole košarke u svetu...........
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom sluchaju dobra vijest,samo ako se nashi opet ne obrukaju.Predlog selektoru: kad budemo igrali protiv Kine,neka uvede Slavka Vranesha da pazi Minga....mozhda Ming nece dati preko 60...Peja plz come back!!!

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi selektor nase reprezentacije najverovatnije ce biti ponovo Svetislav Pesic. Po mom misljenju on je odlican strucnjak ali ne igra on. Treba srediti stvari u savezu i pozvati igrace koji zaista zele da igraju. Sta vi mislite o tome?
 
chele
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 129

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno je ocekivano da smo dobili pozivnicu na sampionat sveta sledece godine u Japanu s obzirom da smo mi jos uvek aktuelni svetski sampioni.Medjutim,mozda bi bilo bolje da nismo dobili tu pozivnicu jer bi tada ljudi iz saveza shvatili da ovako ne moze dalje.Umesto svoje,igramo goodyear ligu(I to u praznim dvoranama),nas jedini predstavnik u evroligi igra katastrofalno,nemamo selektora,u savezu vrada rasulo a odnosi medju igracima su ocajni.Krajnje je vreme da se nesto popravi.

_________________
chele
 
Milos-PFC
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala im sto su nas pozvali a Pesic ce da sredi ekipu do 2006 da mogu da odigraju dobro a valjda i uzmu neku medalju .
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> SCG na SP u Japanu 2006! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon