www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

SCG na SP u Japanu 2006!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
vladadu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: MuNzE kOnZa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ocajno,katastrofa!


_________________
ja sam gospodar sudbine...rodjen sam da bih uspeo,a ne da bih propao... SNAGA I CAST
 
DeKom
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 183
Mesto: nis

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Propast srpske kosarke je poceo zacetkom Jadranske lige.Rukovotstvo crvene zvezde je upropastilo nasu ligu!Zdusno su se zalagali da se igra Jadranska liga.Besumucno sada rade na upropashvanju reprezentacije na celu sa Shakotom!!!

_________________
 
Dread Lord
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 378
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katastrofalno smo odigrali ovo Svetsko.

Spaniji svaka cast,zasluzeno su osvojili prvenstvo.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spanija je zasluzeno osvojila titulu....Ja sam jos na pocetku rekao da ce Spanci biti prvi,zato sto su najkompaktniji......Posto se vec dugo bavim kosarkom,znam,da u zadnje vreme timska igra sve vise ima ulogu u igri 5 na 5....to se pokazalo kod amerikanaca....jedino im fali timska igra...da imaju to-niko ziv ih ne bi skinuo sa trona

_________________


Love don't let me go
 
zigiman47
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Falila su nam dva odnosno tri igraca Pedja,Krstic i Vujanic,,,da su njih trojca igrali sigurno bi se borili za medalju ako ne zlatnu onda makar bronzanu,,,e da i Rakocevicu treba zabraniti da igra za reprezentaciju,,, covek siluje onu loptu kolko je nikome neda,,,
 
labusinjo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2006
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nismo lose igrali...samo nam je kiks bio sto smo pukli od nigerije, da smo tu utakmicu dobili sve bi bilo drugacije,dosli bi sigurno u polu-finale,mozda bi i medalju uzeli,uglavnom monogo smo bolje igrali nego na evropskom u beogradu
 
Slatka_mala_88_swe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 72

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je ono u japanu bila bruka Sad
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozivnicu jesmo zasluzili,ali smo se stvarno obrukali!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> SCG na SP u Japanu 2006! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strana 15 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon