www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vozacki Ispit kako?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Aca 85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 72
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba tu neke prevelike mudrosti,samo sedi u uci testove,a za voznju ili jesi ili nisi talentovan.


_________________
Volim rodnu grudu jer takav je red,nikad ne zaboravi ko ti je bio DJED . Lepo nam je reko Sveti Sava : Samo Sloga Srbina Spasava .
 
halis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 178

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve se da nauciti... (i ako ti u pocetku nejde najbolje), al vozacki stvarno nije tako tezak (ako bi bijo tezak, sigurno tolko ljudi ne bi vozilo)
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sada po novom zakonu o saobracaju koji dolazi pochetkom 2006 u auto shkoli cesh morati provesti minimum 6 meseci na obuci,a onda 2god voziti sa nekim starijim od 25god sa 5god iskustvom,ajao srecom polozih sve kategorije, srecno klinci!!!!

_________________
nedd1ch
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema tu neke mudrosti,sednes gruvas testove i to je to ! A za voznju moras da imas malo talenta,to se ne uci,

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam polozila voznju s treceg puta(treca sreca)mada za malo da mi daju prvi put samo zbog jedne greske,kao sam malo pipnula punu liniju kad sam okretala a li sta je tu je...ovako ostace mi u pamcenje;to je dobar dozivljaj i uspomena...
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imao srece, zaboravio sam dva puta da upalim zmigavac pri skretanju pa sam ipak polozio iz prve hehe.

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jas sam polozio iz prve i testove i voznju 8) al bio je februar i poledica i to je definitivno nezaboravno iskustvo Very Happy

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
DARK LORD NAZGUL
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 122
Mesto: Prijepolje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 11:17 am    Naslov poruke: DARK Na vrh strane Na dno strane

ja sam jednom pao na poligonu al zato sam im vratio Smile
auto koje sam ja vozio (GOLF 1) prodali su ga odmah posto sam ja polozio bili su prinudjeni hehehe
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U starom naselju bila sam u jednoj auto-skoli gde sam verovali ili ne drugi cas vozila 100 km/h. To me je terao verovali ili ne bivsi vodja ne znam koje interventne brigade. Kako sam ja htela da vozim bar oko 80 dobijala sam cuske po uvetu. Nisam ni vozla predvidjenih 40 casova niti sam znala sta znaci neki drugi znak osim STOP-a. Tako dodje vreme i za polaganje ispita za koje sam mislila da se na njima pise svoje misljenje o datoj situaciji. Pala sam tu 3 puta. Kupila sam u medjuvremenu yuga 55 i vozala ga po Srbiji i zarekla se da necu vise nikada izaci na testove da sam glupa za to. Posle 2 meseca na jednom od mojih puteshestvija po Srbiji , tacnije vracajuci se iz Valjeva, panduri me zaustave na Ibarskoj magistrali i pisu mi kaznu za prekoracenje i za voznju bez dozvole. Prodje godinu dana od onih polaganja, preselili smo se u drugi kraj grada i dodje mi majka ,srcani bolesnik, i zamolila me da joj ne glumim sina vise nego- da sutra kada budem imala decu da mogu da ih uredno vozim sa svim potrebnim papirima. Pa i da ona vise ne strahuje od kazni. Otisli smo u drugu auto-skolu u kojoj mi je covek dao neku knjigu sa pravilima i rekao da je za nedelju dana polaganje. Tada sam iz prve polozila jer sam naucila iz te knjige propise, za koju u prosloj auto-skoli nisam znala ni da postoji. Posle opet nedelju dana bilo je poladanje prakse, poligon i gradski deo-TO Je Naravno Bilo Iz Cuga....

_________________
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz 10 sati vožnje u svom životu uz veoma dobrog instruktora sam prošao test za vožnju po sporednim putevima ( G2 ) i vožnju po autoputevima ( G ) ..

Ove oznake su samo razumljive osobama koje žive u istoj kanadskoj provinciji gde i ja Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
doktorsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 61
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: vozacki Na vrh strane Na dno strane

posto sam ja po stilu voznje brzac, polozio ga iz 3. puta sa štelom
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja dozvola je ispunjena sa svim kategorijama i jos kojekakvim kodama za prvu pomoc itd itd.

Imam jednu molbu za Vas....znate li dje mogu da nadjem knjigu teorije za B kategoriju na nas jezik. Nije hitno, ali samo da znam dje moze da se naruci preko neta, jer treba mi za u Dansku.
Unapred hvala

_________________
E da mi je, da mi je
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Vozacki Ispit kako? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon