www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Good tutorials
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
prsic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 10:44 pm    Naslov poruke: Good tutorials Na vrh strane Na dno strane

http://www.good-tutorials.com/
Sajt na kom mozete da nadjete dobre tutorijale uglavnom za photoshop,nadam se da ce nekima posluziti Wink



_________________
Nije sramota ne znati, sramota je ne znati a ne pitati
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda bi nekome i poslužio da si dao link... ovako samo možemo da sanjamo šta je pisac hteo da kaže... Wink
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klikni na sliku Wink

_________________
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nevidim nikakvu sliku! Video sam link kad odem na edit njegove poruke ali je meni ne prikazuje niti mogu bilo gde da kliknem. Koristim Operu i ukljucen mi je prikaz slika ali nista!!! Samo se pitam zašto ljudi ne pišu linkove ko što je Bog rekao? Možda još neko ima ovakav problem sa browserom i šta onda...
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto, sad ce svi videti.

_________________
 
prsic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



Evo ovako je bilo mada nevidim razloga zasto nisi mogao?I ja koristim Operu,pa nemislis valjda da sam toliki debil da napisem takvu temu a da neostavim link Rolling Eyes

_________________
Nije sramota ne znati, sramota je ne znati a ne pitati
 
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta svadjanja. Ako neko ima jos koji dobar link neka ga ostavi na ovoj stranici
 
dj's
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 71

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze li neko da mi kaze gde da nadjem tutoriale za basic

_________________
dj's
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosadan si!
http://www.google.com/search?hl=en&q=vb+tutorials&btnG=Google+Search

_________________
 
tyupou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvin`te,
sta znaci ispod imena Upozorenje 1 od 3, i kako neko ostavlja porukice a pise mu Banovan? Shocked
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad neko ne postuje pravila (kao na primer ti sto sad skreces s teme) onda dobije upozorenje, kad ih nakupi 3 bude banovan i tako izgleda kao da pise poruke a banovan je.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Good tutorials Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon