www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Eutanazija ... pro et contra?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
pkovincic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za,treba olaksati ljudima

 
piposi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svakako bi se riješio problem penzionera Evil or Very Mad
 
kresovg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eutanazija je zakonom zabranjena i slazem se da je to ubojstvo,ali ako bolesna osoba zeli da joj se skrate muke mislim da je to onda u redu
 
emamiseva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 9

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za, dokolku nekoj ne saka da zivee nemozeme da go terame na toa. Toa e negovo resenie
 
Jan Dark
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 56

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za. Cemu to mucenje da neko lezi bez svesti, u komi godinama. Covek ipak nije biljka. Svestan sam da tu moze biti zloupotrebe, jer je to u ljudskoj prirodi.
 
class
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DA, uz saglasnost lječničkog konzilija(znate razlog)
a pitam sad dali je jedan vid eutanazije/samoubojstva papino odbijanje da po treći put ode u bolnicu prije nekolko dana? mišljenje crkve o ovoj temi znamo
 
alibabamuti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jun 2004
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene je etuanazija ubojstvo al ipak onom ko se pati bolje pomoc da ga to ne muci pa prihvacam da osobe koje su 100 % pod tim utijecajem da moze napustiti ovaj svijet u miru
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi trebalo dozvoliti onima kojima je zivot zaista tezak da napuste ovaj svet ako to oni stvarno zele i osjecaju da bi im pomoglo

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Danny84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za.
Zivot na aparatima i bez svesti nije zivot.
Ne treba na to gledati kao da je doktor -ubio- pacijenta Rolling Eyes

_________________
Sanjam davno sanjano, sto mi nije sudjeno.... Sad
 
LekiCA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 56
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sam ako ce se time sprijeciti muka ososbe koja je bolesna.Mislim da je to humanije,nego je pustiti da pati dugo,i nakraju opet umre
 
bucalo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 30 Jun 2004
Poruke: 117
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strasno tesko pitanje!!! ja sam licno ZA, ali kada gledate nekoga ko se i pored strasnih bolova i jezive bolesti ipak grcevito drzi za taj plamicak zivota...onda je mislim surovo u necije ime odlucivati o tome...mislim da o tome covek treba da odluci sam...
 
*KENZO*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 119

Datum registracije: 09 Okt 2004
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno za
Naravno pod uslovom da je zakonom pravilno regulisana.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Eutanazija ... pro et contra?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon