www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Izasao Firefox 1.5 Final!
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 6:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec nekoliko godina ga imam i jos me nije izneverio.
IE drzim na disku cisto "za svaki slucaj".

PS: Ima li neko onu sliku sa simbolom FF kako prozdire znak za IE? Znak je umesto zemljine kugle.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
rade05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Apr 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 11, 2006 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja koristim Firefox, doduše portable verziju. Pošto koristim više računara na različitim mestima odgovara mi to da sa soobom ponesem svoj browser na USB u kojem se nalaze svoi moji bookmarks-i. Velika popularnost firefoxa je upravo u tabovima, i da budem iskren ja ga najviše zbog toga i upotrebljavam.
 
markoP_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 643
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta je sa reklamama koje idu uz novi firefox, i google :color:
 
Milos-PFC
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Program je odlican bolji je mozda i od explorera jer blokira reklame i ostale zajebancije .
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

firefox je strava, ali memory leak nikada nije popravljen. na racunarima bez 1 gig rama, firefox ce uvek sporo raditi.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zmaster1911 je napisao/la sledeće:
firefox je strava, ali memory leak nikada nije popravljen. na racunarima bez 1 gig rama, firefox ce uvek sporo raditi.


Meni FF radi besprekorno a imam 512 SD Rama tako da se ne bih slozio sa tobom Very Happy
 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Firefox 2.0-nova versja je odlicna.Ja koristim ga uporedo sa Operom 9.10.
Nikada ne koristim sa Internet Explorera sto ima mnogo greski i svuci virusa. Evil or Very Mad

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam skinuo FF 2.0 inace sam koristio FF od 1.0 verzije i nikada se nisam pokajao. Zaista - po meni - najbolji browser koji postoji
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam jedan problem sa firefoxom.Na laptopu je namesto misa ona ploca sa kojom pomeras strelicu po ekranu.A problem se pojavi kad oces da ides po stranici dole i kad povuces prstom po ploci trebalo bi da krene na dole a nece.Kod IE mi to radi a kod mozille ne.
Dali mozda neko zna zbog cega je to.
Katy
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

FF 2.0.0.1 je fenomenalan jos ako mu skines plug in-ove uf nema mu ravnog...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
M.M.L.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Feb 2007
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idem bash sada da je skinem
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja san instalirala bila sve, ni jedna neče da mi radi, otvori se ali samo pješčani sat. Ako bi mo mogo ko pomoč. Meni neče ni jedna verzija Sad Radila je normalno dok nisam komp restartala, posli toga, nema šanse. Samo pješčani sat samo.( Not Responing)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Izasao Firefox 1.5 Final! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon