www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zidovi-u koju boju?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 4:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaku prostoriju sam ofarbao/okrečio različitom bojom/farbom.
Svoje predsoblje(bolje rečeno mini-hodnik) je u klasično beloj, kuhinjica je u boji terrakotte s primesom limun-žute, kupatilo je u kombinaciji oker-žute i bele (beo je plafon). Dnevna, tj. spavaća soba je sa dve "osnovne" boje žuta i bela. S tim da su neki zidići (imam osam uglova, iliti ćoškova) više tamnije žuto (kao ferrari-žuta), neki su jako svetlo žuto, a plafon je ostavljen beo zbog širenja svetlosti, jer bela opak najbolje odbija svetlosne zrake i stvara difuznu prijatnu osvetljenost.


 
tanja-s
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Jan 2006
Poruke: 123

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crvena boja na zidu ili preterano crvene boje u sobi(namestaj,tepisi...) utice agresivno na ljude.
preporucuje se svetlo zelena ili nezne pastelne boje posto one deluju umirujuce na coveka
eto par saveta od strucnog lica
 
vedranvp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 71

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja soba je bijela osim plafona koji sam poceo farbati u tamno tamno plavu boju, kako bi dobio efekt neba po noći, no pogriješio sam jer nisam imao dosta te boje za cijeli plafon pa sam morao uz rubove do zida crtati oblačiće kako bi spasio cijelu stvar...
tako da sad stvarno imam nebo u sobi
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neko rece bela najlaksa za odrzavanje..auh bas i nije..bela se najlakse zaprlja..svaka se trunka prasine i prljavstine vidi na belom zidu... Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
weaselaow
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 65

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bela mi je najlepsa ali i najmanja fleka se vidi
 
ivanajovanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2005
Poruke: 8
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je jedna soba svetlo plava (pre je bila plava sa sljokicama),u drugoj je svetlo tj vise drecava nego svetlo zelena,a u trecoj narandzasta.jedino mi je kuhinja bela posto su elementi crveni.
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je soba okrečena u tamnu crvenu, sa belim "ramovima" oko prozora, vrata i linijama u ćoškovima!
druga soba u svetlo zelenu sa tamno zelenom linijom koja vizuelno deli plafon od zida, dok je plafon bele boje.
kupatilo je mešavina tamno i svetlo plave boje.
 
A n U b I s
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 534
Mesto: Prokuplje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Video sam kod jednog prijatelja salon u dve boje.
2 zida su crvene a druga 2 su borda, super je.
Svidja mi se boja kajsije

_________________
"S v E j E d O z V o Lj E n O"

:plavakapa:
 
tyupou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj uspeh bi bio da muza ubedim da ofarbamo u bilo koju boju sem bele, kajsija je sto se mene tice najbolja jer se ne moze pogresiti (nezna kajsija) mada bih bas volela da experiment. sa visebojnim zidovima u 1 prostoriji
 
sarajka-18
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 252
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Planiram na proljece okrecit dnevni boravak u narancastu boju, nadama se da ce dobro izgledati.
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crveno-narandzasto
probala i vrh je
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 37

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad bi mogli svaki dan bi menjali boje! Trenutno su beli sa vidnim tragovima krvi,ali sve to zajedno lepo izgleda!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Zidovi-u koju boju?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon