www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zidovi-u koju boju?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi crnoo....starci endaju.....


_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma najbolja je plava boja,moja soba je plava
 
kixy
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 346
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bijela, najlakše održavati.
 
dedina-unuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 145

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim i imam ljubicastu boju zidova ...tamno ljubicastu sa belim ivicama pri plafonu
 
lara85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2006
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam potpuni freak za krecenje,svake godine druga boja,sad je trenutno zelena i vec razmisljam u koju cu sledecu da krecim
 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim jake boje jer onda prostorije izgledaju vece i lepse
 
borox
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 422

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

žuta boja-opusta
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo koja boja, samo da nisu bijeli zidovi! Sviđa mi se boja breskve, takav je moj dnevni boravak i to je tako topla boja da cijeli prostor učini ugodnijim. Spavaću sobu bi obojala u svijetlo zelenu jer odmara oči i smiruje. Boje su čudo!
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brza111 je napisao/la sledeće:
Bilo koja boja, samo da nisu bijeli zidovi! Sviđa mi se boja breskve, takav je moj dnevni boravak i to je tako topla boja da cijeli prostor učini ugodnijim. Spavaću sobu bi obojala u svijetlo zelenu jer odmara oči i smiruje. Boje su čudo!


slažem se, boje mogu promijeniti cijeli prostor. Najgori su bijeli zidovi, osjećam se kao da sam u bolnici. Volim kad mi je u mom prostoru ugodno, kad nije sve uredno, ali bitno je da je čisto. Ne mora svaka majica biti složena, niti svaka knjiga mora biti na svom mjestu. treba biti malo nereda da se vidi da netko tu živi Laughing
Moja spavaća soba je boje pistacija, takav mi je i namještaj. I tako se ugodno osjećam kad se izvalim na svoj veliki krevet i gledam se u ogledalo koje mi se nalazi na plafonu! Okvir mu je u zebra uzorku, a isti takvi jastuci su mi pobacani po krevetu, stolu, podu Embarassed Ma svejedno volim svoju sobu! Laughing
 
kovrdzava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 112
Mesto: cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: najbolje boje za stan Na vrh strane Na dno strane

dnevni boravak u boju kajsije ako hocete da imate novac! Laughing
sobu u zuto ako hocete da imate srecu! Very Happy
zelena boja odmara oci, i deluje umirujuce,opusta! 8)
kumche: spojih sa vec postojecom temom

_________________
vecita sanjalica
 
zzbabac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2006
Poruke: 22

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 3:33 am    Naslov poruke: Boja Na vrh strane Na dno strane

Kojom bojom obojiti zavisi od ukusa. Ja sam jednu sobu obojio zutom bojom no to ne bi bilo nista posebno da isto tako nisam obojio i plafon. Jednostavno mi se nije dalo zezati sa spojevima zute i bijele(jer je plafon uvijek bijel) i mogu vam reci da je ispalo vise nego odlicno.
 
daxon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene svaki zid ima drugu boju,u mojij sobi su plavi i beli,u hodniku roze i narandzasti,u drugoj sobi zuti i crveni,u trecoj sobi ljubicasti i roze...Bas je COOL
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Zidovi-u koju boju?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon