www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zidovi-u koju boju?!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 11:10 am    Naslov poruke: Zidovi-u koju boju?! Na vrh strane Na dno strane

Uneli biste malo zivosti u svoj stanbeni prostor, novim bojama vasih zidova, a niste bas najsigurniji, kako bi koja boja, izgledala u vasem ambijentu? Fenomenalan program, koji ce vam pomoci da isprobate sve moguce varijante boja na vasim zidovima i odlucite se za pravu boju, ili kombinaciju!


http://www.benjaminmoore.com/wrapper_pcv.asp?L=owner&K=intproj&N=intproj



Igrajte se molera i uzivajte u "svojih ruku delu"!



_________________


 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe, secam se da sam, pre jedno 10-ak godina, u nekom svom dark-trip fazonu htela da svoju sobu okrecim u crno, pa mi se ta ideja cinila totalno mracnom i depresivnom ali mi je palo na pamet, da na zid nalepim mnostvo zvezdica, meseca, itd...koji svetle u mraku..
na kraju sam odustala od svakakvog experimentisanja, i ostade bela boja sobe...
ali kad budem imala jednog dana, bas, bas svoj stan, sobu, pozabavicu se nekim svojim kombinacijama..

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
rimidalv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi od osobe neko voli crnu ,neko belu ,neko gleda da mu se slaze sa namestajem . tako da je tesko reci odredjenu boju
 
necromancer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 33
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zelena odmara oci
 
dinooo17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plava ili zelena
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne ide bas plava i zelena u svaku sobu..plava soba inace unosi hladnocu u prostoriju..verujte...moja spavaca je plava i zimi je mnogo hladnija nego ostale prostorije

sto se mene tice, ja sam svoje sobe ofarbala u apsolutno razlicitim bojama..inace volim nezne boje...recimo roze, plavo, ljubicasto..ne volim bele i zute zidove nikako.i obozavam crteze i sare po zidovima..

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh bre pinki......boja sobe moze vizuelno da utice na "toplotu", ali mi nije jasno, kako moze da utice na stvarnu temperaturu u sobi?! Shocked Rolling Eyes Sta sad kao, ako imam crvenu sobu-u sobi je 35 stepeni, ali ako imam plavu, u sobi bude 30stepeni?! Ne verujem ja u to bas.....
Elem, sve pastelne boje unose toplinu (VIZUELNO) u dom + jako su zdrave za oci (u smislu da odmaraju oko i prijaju tom culu)! Sve svetle boje "otvaraju" prostoriju, cine je bolje osvetljenom, vecom....Sta vise, strucnjaci tvrde da su pastelne boje, tzv. TOPLE boje

_________________


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene je zid na kom je veliki prozor okrecen u crveno, tako da se ne gubi svetlost u sobi. Ostala 3 zida su beli, kao i plafon, samo sto na plafonu imam te zvezdice i mesec koje je neko spomenuo, sto svetle u mraku... Opustaju uvece kad legnete u krevet umorni. Smile

_________________
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posto volim da eksperimentisem-ofarbala sam sobu tako da jedan zid je u crveno dok ostala dva u krem.plafon u svetlo,svetlo crveno.meni se jako svidja.dok misljenja mojih prijatelja su razlicita .jastuke sam sasila i u krem ali i u crveno.pa ko voli nek izvoli!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Very Happy



zaboravila sam da kazem da mi je jedan ceo zid u staklu (mislim na prozore) ,a i zavese sam obojila u krem.(sa tonerom za jupol)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edit by knknpnkn
kad "zaboravis" da napises, onda koristis opciju "edit" da bi to dodala, kao sto vam je do tancina objasnjeno u pravilniku! Koji si procitala, tako?!
Rolling Eyes Wink
 
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma najbolja je svijetlo plava
odmara oci
 
absonic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cisto da kazem da je moja soba obojena plavo belo crveno
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde god da sam, barem jedan crveni zid mora biti. Gde sam sada, udario sam crvenu na jednom zidu u dnevnoj i trpezariji, plafon normalno bele boje, a ostali zidovi su svetle krem boje.
Jedna soba na jednom zidu je tamna ljubicasta, a na ostalim je svetal ljubicasta nesto plavkasta, ne znam tacno kako da opisem boju.
WC, plafon svetlo svetlo ljubicasto, a zidovi su zuti.
Druga soba, zuto, crno, svetlo ljubicasto, crveno i plavo, najsarenija soba Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Zidovi-u koju boju?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon