www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sredjivanje vozila
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
snake_s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Feb 2006
Poruke: 4

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav! Sve je to jako zanimljivo i korisno a vidim da se vas dosta razumije pa ajd da i ja pitam nesto. Kakvo se izvodi postupak ubacivanja neonki ispod auta? Neki ce reci da je i to "seljasto" ali svako ima svoj ukus i meni se to svidja pa ako neko zna...

 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista lakse legni ispod auta i nadji neko mesto de oces da je postavis ali da je to mesto uvuceno da je nebi otkino negde kad je postavis tu najlaksi nacin da je vezes za poziciju znaci kad upalis poziciju da se i ona pali sad ili je vezi u tabli za prekidac ili na faru oguli zice od pozicije i tu vezi moze da se desi da ti crkne osigurac posto je mozda slab ti onda stavi samo jaci i nebrini to je to Very Happy

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
bgdmk75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2007
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta se pominje kako efikasno ocistiti i polirati auto izvana kao i ciscenje unutrasnjih povrsina... Pokusao sam dosta toga sam da uradim raznim sredstvima ali nisam postigao pravi efekat da bi bio zadovoljan.
Od kolege sam nabavio uputstvo za primjenu Sonax proizvoda koje koriste u praonama i servisima, i mogu reci da sam vrlo zadovoljan poslije koriscenja nekih od proizvoda.
Do sada sam koristio cistac felgi, odstranjivac fleka, polir + vosak kolor, krpu protiv zamagljivanja stakla, cocpit sprej i olovku za popravke.
Download:
Code:

http://rapidshare.com/files/42259103/SONAX_proizvodi_i_tehnike_rada.rar




[Edit by Baraba: Ostavih link u text-foramtu, dok ne proverim da li postoji copyright za ovo uputstvo. Ako bude, izbacujem ga.]
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cime cistite motor?

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
sErgey
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2007
Poruke: 1860
Mesto: rajvosa-raj na zemlji

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh ovako:
za čiščenje svih vrsta materijala i djelova na autu najefikasniji su Sonax proizvodi. U slučaju da to košta,uvijek postoji alternativa.
npr. felge ne treba zapustiti tj. treba ih redovno prati kako se ne bi stvarale one odvratne fleke.Postoji sredstvo za čiščenje čini mi se posuđa Very Happy (to najbolje domačice znaju) a zove se Arf.Veoma je učinkovit za pranje zapuštenih felgi i za pranje auta ali samo bijele boje (ni u kojem slučaju nemojte Arf-om prati auto npr. crvene boje)
Što se tiče sjaja stakala najbolje ih je prati listovima običnih novina (dnevna štamapa) i nije potrebno neko specijalno sredstvo za čiščenje.
Ne znam kakva je situacija u susjednim mi državama kada je u pitanju styling,ali kod nas u Bosni se može proči dosta jeftino jer ima dosta momaka koji "na crno" prave spojlere,difuzore,panele i sve ostalo od plastike a i ostale stvari se mogu jeftino naći (npr. pojačalo Pioneer D klass 1000 W za nekih 150 eura ili DVD auto player za 200-300 eura) tako da recimo Golf III (ne računajući njegovu cijenu) može izgledati unikatno (koža,muzika,angel eyes,xenon,17-ke felge...)za nekih 2000 eura Wink Wink Wink
a evo kako izgleda kad se alu felge uredno održavaju Very Happy

_________________
nisi valjda luda da se stidiš što si me prognala istočno od raja
bar se nasmiješi kada me vidiš,ostani đubre do kraja
 
DJUKA M
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 01, 2009 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kosta00 je napisao/la sledeće:
Cime cistite motor?

\postoji sredstvo za ciscenje motora u spreju koje imas da kupis u bolje snabdevenim prodavnicama auto delova, auto kozmetike, benzinskim pumpama.Upalis auto 2-3 min cisto da se zagreje motor isprskas na zaprljanim povrsinama ostavis ga da malo odstoji i isperes pod jakim mlazom vode.
P.S. zastiti osetljive delove (akumulator, kablove, usisnik za vazduh,...
 
DJUKA M
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 01, 2009 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako vratiti boju automobilu. Poliranje, voskiranje, kako, kojim proizvodom Turtle, Sonax? Metalic boja.
 
radisa rasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 19, 2010 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno poliranjem..voskiranje sluzi da zastiti automobil od kise. Nakon 3-4 pranja, vosak se skida.Koliko je star automobil?Ima li ogrebotina?
 
silvana44
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jan 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 22, 2010 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dali ja na zutu boju mogu dodati neki sjaj-ono da bude nesto u folu metalik??

_________________
Igre
 
radisa rasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 22, 2010 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nije metalik boja mozes da joj radis sta hoces ali nikad neces dobiti sjaj kao sto zelis!
 
dalibor.v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2010
Poruke: 19

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 25, 2010 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

orginal je ipak najbolji.
 
bocchiwien
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 24 Jun 2010
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 24, 2010 7:19 pm    Naslov poruke: Gitovanje i Farbanje pojedinih delova auta! Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima , zovem se Bocchi i interesuje me jako kako bi mogao da sredim svoj auto . Znam da mi je najjdenostavniji nacin da ga odvezem nekom majstoru ali mi to nije zadovoljstvo jer svoj auto dozivljavam i kao jednu vrstu hobija , pa bi mi citavu pricu ispunilo i to kada bi te sitnice oko njega sredio bas JA! Moram da naglasim da auto nije truo vec da se pojavilo malo rdje na pojedinim delovima sto mene jako nervira jer ne izgleda kako bih ja hteo , a sa druge strane me raduje jer cu mozda ja moci da konacno sam oko njega (osim poliranje pranja i usisavanja ) uradim licno. E zato mi je potrebna vasa pomoc . Video sam da je postojao jedan post na tu temu ali se posle tema prosirila i na tuning itd ... Pa sam zbog toga otvorio novu temu. Dakle da predjem na stvar interesuje me sve od pocetka :

1. Pocetna obrada mesta koje je zardjalo pa zatim sve dalje do farbanja.
2. Sta mi je od materijala potrebno .


Za branik i ta plasticna mesta sam vec nasao ovde kos vas. Ako ce vam biti lakse mogu vam i okaciti slike mesta koje bi sredjivao ...
Zahvaljujem se unapred u nadi da ce ovo jos nekome pomoci ... Pozdrav!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Sredjivanje vozila Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon