www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nikad ne pitajte muškarca
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
ja jesam zensko ali vecinu ovih pitanja nemam nameru da postavljam


a i uostalom, da ste vi muskarci malo vise otvoreniji i posveceniji svojoj vezi, ne bi imalo potrebe za ikakvim pitanjima Wink


Zašto fakat uvjek dođe do ovog, da smo mi muškarci takvi ili onakvi? Kao što se djevojke branite da niste sve iste, tako ni mi nismo svi isti.

Fakat postoje pitanje koja je bolje da se nam ne postavljaju. Baraba je dobro napisao ta pitanja. Ima jih par dobrih ovdje, ali meni su lično najgora ona u stilu Šta misliš o svojoj bivšoj? Šta god da kažeš ne valja, ne valja i gotovs. O debljini ne valja ni trošiti rijeći, to su pitanja koja dušu vade.



_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
dameski je napisao/la sledeće:
ja jesam zensko ali vecinu ovih pitanja nemam nameru da postavljam


a i uostalom, da ste vi muskarci malo vise otvoreniji i posveceniji svojoj vezi, ne bi imalo potrebe za ikakvim pitanjima Wink


Zašto fakat uvjek dođe do ovog, da smo mi muškarci takvi ili onakvi? Kao što se djevojke branite da niste sve iste, tako ni mi nismo svi isti.

Fakat postoje pitanje koja je bolje da se nam ne postavljaju. Baraba je dobro napisao ta pitanja. Ima jih par dobrih ovdje, ali meni su lično najgora ona u stilu Šta misliš o svojoj bivšoj? Šta god da kažeš ne valja, ne valja i gotovs. O debljini ne valja ni trošiti rijeći, to su pitanja koja dušu vade.



nisam rekla svi vi muskarci , vec oni koji takvi jesu, i isto tako ne branim zene...samo sam realna Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

(x = zhensko, y = mushko)
x Dragi (trep, trep), koliko si ih imao do sada?
prva mogucnost:
y ni jednu
x Ah, shto lazhesh da nisi ni jednu
druga mogucnost:
y 37
x Ah, shto lazhesh da si toliko. Je l' to sebi za ego...
treca mogucnost:
y ne znam ni sam
x Ah, shto lazhesh da ne znash broja...
chetvta mogucnost:
y nebitno je, smatram.
x Ah, shto lazhesh da je nebitno. Zar bi tebi bilo nebitno...
peta mogucnost:
y A-ha, interesantno.
x Ah, shto lazhesh...
...
itd...
I takva pitanja su omiljena. Jer ma koji god odgovor: Ne valja.
Oprostite sve dame koje se sada osecate pogodjene ovom porukom - nije mi bila namrea nikoga da prozivam, ali Arrow istina boli.
Setite se samo narodne priche/pripovetke: Zla zhena
Sede zhene na perilu...
...
y Dobar dan zla zheno. (viche uopsheno)
x A kakvo sam ti zlo ja uchinila, dabogda.... (odgovara ona koja se nashla prozvana)
...
i tako dalje...

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba kopati po prošlosti, ni muškarca ni žene jer ako se ta osoba vremenom ne otvori da priča o bolnim trenutcima i istinama to znači da vas ne voli na pravi način, dovoljno ili da vam ne veruje do kraja. Muškarci i žene su ranjivi i plašljivi i kroz priču svesno ili ne svesno navode/pokazuju svoje bolne tačke u koje ne treba dirati.

~isto kao što poznanici nemaju prava da pitaju o bivšim ljubavima jer nisu dovoljno cenjeni da bi im se otvorili sa emocijama...~

_________________
~Duo de la muerte~
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma pitajte nas sta god hocete, ali odgovor necete uvek dobiti. Razz
A sada ozbiljno. Nikad mi nije smetalo da me pita sta god hoce i gledao sam uvek da odgovorim iskreno. Ako me pita "Jesam li debela?", ja cu reci istinu pa neka se ljuti koliko hoce. Isto tako za frizuru, razne krpice i sl. Ne smetaju mi ni pitanja o proslosti, ali ako su u granicama osnovnog vaspitanja.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja odgovorim iskreno i nije problem da odgovorim na pitanje,ali jedno isto pitanje da postavlja zilion puta.....kao npr. jel sam debela?ja kazem nisi....prodje dan....jaoj bas sam debela,ugojila sam se kao svinja.Jel jesam?nisi........pa onda sutradan sedne onako na stolicu,povije se napred i uhvati ono malo koze sto ima...ijaoj,vidi koje salo imam.Vidi koliko je...i ja joj kazem nije ti to salo,to je samo koza,svako ko se sagne ima to...dobro nisu periodi od jednog dana,ali od nedelju jesu....strasno

e da...probao sam i sa obrnutom psihologijom...i evo kako je to izgledalo

al si debela,bas si se ugojila.Sto si odvratan,pa nisam......ju vidi sto ti kipti lebac.....ih to kad sam jela sad........Very Happy

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ja sad mislim da je to samo vas problem sto ste sa iskompleksiranom devojkom kojoj je samo stalo do izgleda a ne shvata da ste sa njom sbog njenih i vrlina i mana....ili gresim?

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije fora tu u iskompleksiranosti,sva ta pitanja i ostalo su glupost,to u stvari nisu pitanja.Mislim,pitanje dal sam debela?Imas ogledalo vidis dal si debela i to je to.To je isto jel sam covek ili jel sam dlakav ili tako neka glupost.Vi kad nemate sta pametno da kazete lupate tako neke gluposti,mada vecina isto tako voli da cuje od svog decka kako dobro izgleda,ima i toga dosta

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baraba je napisao/la sledeće:
(x = zhensko, y = mushko)
x Dragi (trep, trep), koliko si ih imao do sada?
prva mogucnost:
y ni jednu
x Ah, shto lazhesh da nisi ni jednu
druga mogucnost:
y 37
x Ah, shto lazhesh da si toliko. Je l' to sebi za ego...
treca mogucnost:
y ne znam ni sam
x Ah, shto lazhesh da ne znash broja...
chetvta mogucnost:
y nebitno je, smatram.
x Ah, shto lazhesh da je nebitno. Zar bi tebi bilo nebitno...
peta mogucnost:
y A-ha, interesantno.
x Ah, shto lazhesh...
...


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes e bas ovo!!!ovo me nervira kod momaka!!! pet puta ce da pogadja i nijednom se nece setiti logicnog i tacnog odg!mogao je samo reci "meni si vazna samo ti.zar je vazno koliko sam ih imao?to je proslost.ti si moja sadasnjost i moja buducnost.ako stvarno hoces da ti kazem,recicu ti,ali ne vidim cemu to vodi.obadvoje cemo biti povredjeni sa tim.sto se mene tice,ja tebe volim,sve ostalo je ne vazno.ako hoces da ti kazem,recicu ti,ali onda i ti meni moras da kazes"
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nebitno chiji problem.
Prichamo o tome shta mushkog ne treba pitati.
A, da li sam prichao iz lichnog iskustva ili sam dozhiveo kao "gledalac" to nigde ne napisah.
Takodje nije primereno izvuci nekoliko poslednjih poruka iz svih prijashnjih i na osnovi njih rezonovati da je "neko" sa "nekom" iskompleksiranom devojkom.
A da su nekada pitanja suvishna - jesu. Tvrdim to jer sam prichao sa devojkama, zhenama, bakama koje su rekle, otprilike, sledece:
Najlepshe je sedeti, gledati se, nishta ne reci a sve si time rekao/la.
Takodje sam se raspitivao kod momaka, supruga, udovaca...
Odgovori je bio u sushtini isti.
A da se ne udaljavam previshe od teme...

(y = mushko, x = zhensko)
x otkud ti vec sada sa posla?
y Molim... ?
x Rekoh: Otkud ti vec sada sa posla?
y Izashao sam ranije.
x A, tako znachi. Tako se starash o nama, izlazish ranije sa posla da me shpijunirash...
y Hääää ? Shocked
x Vidish, ostao si bez rechi, znachi - stina je.
y "Zheno", hteo sam da te prijatno iznenadim...
....
Shetnja ulicom...
x Shta si se zablenuo u onu tamo?
y Zar treba samo pred stopala da gledam? Neutral
....
Da, da zanimljiva su pitanja - veoma.


edit:
One tri tachkice su stajale za josh vishe opcija. Very Happy
Ne samo pet koliko sam nabrojao. Nabrojao sam smo pet, po meni, najcheshcih.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ono- dok gledate tekmu, zasto ovi tipovi trce za loptom ko budale, dajte svakom timu po jednu i svi zadovoljni Wink hhh
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mog dragog ne pitam sledece:

gde je?
sa kim?
kad se vraca?
kada mu zazvoni telefon ili stigne poruka, nikad ne pitam ko je?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Nikad ne pitajte muškarca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon