www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledaj stranicu http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=11444&postdays=0&postorder=asc&start=0 tamo smo @rile_master i ja objasnili kako bih mogao da pokrenes igricu.

 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenadmorpheus je napisao/la sledeće:
Na to sam i mislio koga god da pobedis on prikazuje Bio i Car i fura dalje.
A filmove sam gledao sa Bonus DVD diska koji sam dobio uz Black Edition na kome se nalaze samo video fajlovi kako je radjena igrica i po neki trejler. Video fajlovi su u DVD (VOB, IFO i BUP) formatu. Black Edition nisam igrao, igrao sam verziju 1.2.

Pa ne znam...meni je nekako logicno, kad pobedih jednog takmicara da ti odmah predstavi sledeceg, da znas sa kime ces se trkati i tako to.
Ja sam nabavio obicnu verziju igre gde nema tog Bonus diska i to je verzija 1.2 ali sam instalirao 1.3 patch pa je sad verzija 1.3 Smile
Jel si ti kupio original?
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lumy010 je napisao/la sledeće:
Imam problem sa pokretanjem NFS most wanted ....
malocas sam je instalirao i nece da se pokrene
HELPPPPPPP......

Ajde ukratko da ti objasnim.
Instaliras igru (znaci sva 4 CD-a) i onda u Alcohol 1.9.5.3105 ili u Daemon Tools 4 mount-ujes prvi CD (on ce ti vec biti mount-ovan jer ce ti na kraju instalacije traziti da ubacis prvi disk).Zatim pokrenes "safedisc4hider" i kliknes na "Hide" i pa udjes u igru i igras Smile
Kada zavrsis sa igranjem tj izadjes iz igre, pokrenes opet "safedisc4hider" i kliknes na "Restore" i na kraju Unmount-ujes image.I tako za svaki naredni put.Nadam se da sam bio dovoljno jasan.
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Pa ne znam...meni je nekako logicno, kad pobedih jednog takmicara da ti odmah predstavi sledeceg, da znas sa kime ces se trkati i tako to."
Da, jeste logigno ali su mogli da dodaju jos po neki video fajl... cisto da radnja igrice bude malo uzbudnjivija.
"Jel si ti kupio original?"
Ne ni verziju 1.2 ni Black Edition sa bonus DVD diskom. Obe verzije su skinute sa satelita.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma opusteno, dovoljno je i ovo.Prikaze ti protivnikovu biografiju i njegov automobil, ne znam sta bi jos moglo ici uz to.

P.S:

Da se ispravim malo Smile - Moja verzija je takodje Black Edition samo sto nisam skidao taj Bonus DVD.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NFS MW je isto ***** kao i NFS U2 jedina razlika je u tome sto ima pored japanskih i americkih automobila i dosta evropskih i jos jedina pohvala za MW je sto je vracen policijski mod koji je jako nedostajao,jos da porade na realnosti i da vrate slike i snimke automobila kao sto je bilo u NFS1 i NFS2.

*Editovao GiGimix, ne psuj!*
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@rizmal
Na koju vrstu realnosti mislis? Sta konkretno.
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa po meni je Most Wanted!!Novo je novo moze ko sta hoce da prica,ali da ih probamo na testu pa da vidimo koja je bolja!!!Most Wanted DEFINITIVNO!!

_________________
Alexandar
 
Veton_Pg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 16
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grafika losa sve ostalo dobro.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veton_Pg je napisao/la sledeće:
Grafika losa sve ostalo dobro.

O kojoj igri ti ovde pricas???

PS:
Da sam na tvom mestu pazio bih se Gigija Twisted Evil
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veton_Pg je napisao/la sledeće:
Grafika losa sve ostalo dobro.


Zbog ovog posta si dobio zuti karton.

_________________


 
Aca 85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 72
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super igrica,igram je po ceo dan

_________________
Volim rodnu grudu jer takav je red,nikad ne zaboravi ko ti je bio DJED . Lepo nam je reko Sveti Sava : Samo Sloga Srbina Spasava .
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon