www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
Herros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 147

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Scenario mi se svidja,daleko je tezi od prethodnih delova sto je i cini zanimljivljijom.


_________________
Just be what you are.....
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igricu sam igrao i presi...neki efekti su bolji u U2 ali nije ni MS bas za bacanje

vecini se grafika ne svidja, igrica je radjena da moze se pokrenuti i radeti bez problema i na slabijim racunarima

Minimalne performance:
Pentium4 1,4GHz
256MB RAM
GeForce2 MX 400 32MB

Pozeljno:
Pentium4 2,4GHz
768MB RAM
Radeon/D3D 128MB

ima oko 15 treiner-sa, ja imam 4 u kojima je sve to sastavljeno.

_________________
acronis
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa most wanted je igra koja je presla sve granice,grafika je super...super igra
 
Stormseeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 14
Mesto: Derventa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno NFSU 2 jer most wanted mi nije po ukusu nevalja i nema neonke

_________________
Virginity is like a baloon...one peak and boom
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NFS Most wanted je za mene naj igrica u zadnjih 5 godina tako da joj trenutno nema premca ne samo u simulacijama voznje nego i u svim ostalim tipovima igara

_________________


Love don't let me go
 
caba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 62

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Most wanted je super igra, grafika je fenomenalna, policija mi nekad ide na zivce ali zanimljivo je!!!
 
akosta
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Maj 2005
Poruke: 77

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 10:15 pm    Naslov poruke: .... Na vrh strane Na dno strane

Moj glas dajem NFS Most Wanted-u !!!!!!!!!!Jednostavno je bolji...
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hihi,sta ja trazim ovde...sta cu kada volim...definitivno NFS Most Wanted..samo imam malo problema jer mi secka ponekad...to je zbog 256MB RAM...iako kazete da se bez problema moze igrati..pa kod mene ne moze! Sad

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opa!
Ima i zenskih na ovom podforumu Smile Joco, kad cemo da se trkamo 8)

_________________
Master
 
falcon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Jun 2005
Poruke: 81
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 5:13 pm    Naslov poruke: Falcon Na vrh strane Na dno strane

Vidim da su misljenja otprilike podjeljena.

Ali ja mislim da uvjek kad je neka igra veliki hit, kao npr. NFS UII, dobije naslednika koji je manje popularan ili cak upropaste igru. (Sto nije slucaj kod Call of Duty II, naprotiv).

Ja sam ipak za NFS UII. Kao sto smo vec procitali ima neke zute boje previse. Bas bezveze.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Misljenja i ukusi su razliciti, to je svacija licna stvar.
Meni je nekako bolji MW, sto zbog grafike, sto zbog automobila, sto zbog policije.
Sto se tice te zute boje, imas na net-u da nades jedan alat koji moze da iskljuci neke stvari pa i tu zutu boju.Ako hoces javi mi se na PM pa cu ti dati link.

_________________
Master
 
falcon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Jun 2005
Poruke: 81
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 6:00 pm    Naslov poruke: Falcon Na vrh strane Na dno strane

Nema veze druze, hvala ti unapred, ali kao sto rekoh radije igram NFS UII
mada sad slabije i to.
Drzim igraonicu pa kad se okupimo igramo u LAN-u. To je prava stvar. Nesto sam se nalozio i na RB rally. Volim da se mucim, a on je stvarno da te namuci.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon