www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 8:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni MW nekako brzo dosadi ali je bolje odradjen od underground-a (sto je i logicno jer je noviji)

 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MW je definitivno bolji i dinamičniji.....
igrao sam sve od nfs...i bolji mi je underground1 od drugog dela....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MW definitivno ima bolju grafiku ali upravljanje kolima je losije uradjeno nego u U2. Prica jeste zanimljiva ali posle nekog vremena postane monotona. Underground 2 po meni ne zamenljiv...
 
student_sa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 113

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se MW uopste ne svidja ... nekako su mi bolji oni raniji NFS-i, ipak je NFS3 Klasika ....

_________________
ddd
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 12:20 am    Naslov poruke: hello Na vrh strane Na dno strane

Nemojte biti svi tako razocarani...
Valjda ce napraviti jos koji deo koji ce biti extra...
Po meni nema mnogo razlike od II i most wonted-a, mada mi je za neku nijansu bolji most wonter...
 
_RAZOR_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 10 Jun 2006
Poruke: 2
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je undergraund 2 zivo sr**je,MW je dooo jaja igrica...
Presao sam 5 puta....I jos je igram, BMW M3 je skoro brz u igrici.
Najaci snimak kada MIJA ti baca kljuceve od BMW on ulazi i murija te juri.... Wink
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 3:29 pm    Naslov poruke: NFS Na vrh strane Na dno strane

Meni je bolji Underground
Trebalo je jos da se radi na MW
 
Ivcha018
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 86
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa recimo da je NFSUII imao bolju atmosferu od NFSMW. Izuzetak je normalno deo gde se juris sa pandurima. MW je dosta laksi od UII, opet izuzetak panduri. Grafika normalno bolja u MW. U svakom slucaju, uzivao sam igrajuci i jednu i drugu...
8)

_________________
Coool...
 
mnmn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolji je Most Wanted
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec nekoliko dana imam Most Wanted i mogu da kazem da je bolji od svaki Underground. Svidja mi se cela prica, cela scena. Onaj Blacklist je odlican koncept, motivise te da budes apsolutni #1. Nasao sam samo dve mane do sada:

1. Ne moze nocu da se vozi
2. Nema Nissan Skyline Sad Sad Sad (mada to su kompenzirali sa drugim bolidama: BMW M3, Mercedes CLK 500 itd.)

Ali inace u svemu je mnogo bolja igra! Za sada vozim ovaj auto i mislim da ga necu menjati skoro:




_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se ipak drzim mog Punta i Eklipse Smile Koga interesuje evo slika
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Vec nekoliko dana imam Most Wanted i mogu da kazem da je bolji od svaki Underground. Svidja mi se cela prica, cela scena. Onaj Blacklist je odlican koncept, motivise te da budes apsolutni #1. Nasao sam samo dve mane do sada:

1. Ne moze nocu da se vozi
2. Nema Nissan Skyline Sad Sad Sad (mada to su kompenzirali sa drugim bolidama: BMW M3, Mercedes CLK 500 itd.)

Ali inace u svemu je mnogo bolja igra! Za sada vozim ovaj auto i mislim da ga necu menjati skoro

Svakako da je MW bolji od prethodnih delova, U1 i U2.Nema nocne voznje jer su autori hteli malo da promene desavanja na sceni, ali su ubacili pandure.Sto se tice Skyline-a, to je veliki minus ali ima na pretek dobrih automobila koji mogu da ga zamene...
SL 500 je po meni najbolji automobil u igri i sa njim sam zario i palio sve u igri.Ne znam koliko dugo igras ali ovaj tvoj mi deluje malo siromasno, oskudno Smile sredi ga malo Smile
Pitam se kako ces reagovati kada predjes celu igru? Smile

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon