www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tu ne mogu a da se ne slozim..skola ima najmanje veze sa tim..imas ti obrazovane "guske" koje nisu ni prosle pored dame(cast svakome)ali su pune folirantskih fora i nekih sebi samo svojstvenih"damskih manira' koje nemaju aposlutno nikakve veze sa pravim damama..no to je zivot...


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dama biti u danasnje vreme je skoro nemoguce.
Cure se mogu ponasati kako hoce, kad neko ima mnogo neprijatelja
onda kruze price!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
smetenjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 7
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Donekle ste svi u pravu, a opet grijesite. Dama moze biti obrazovana ali i ne mora. Mislim da se neko rodi sa tim, sto ce reci ili je predodredjena da bude ili jednostavno nije. Kako je prepoznati? Pa, mislim da je lako, ako se gleda na pravi nacin. Mislim da je lako prepoznati damu i u prepunoj prostoriji zena. Jednostavno izgleda drugacije, ima auru oko sebe.
Ko zna, mozda i ja nisam u pravu!
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih radije odgovorila na pitanje sta znaci-ne biti dama- to mi je nekako lakse Smile
devojka kojoj je bitno samo kako izgleda,a ne i kako se ponasa i sta radi u zivotu!
jer biti dama znaci znati se ponasati u svakoj situaciji i vladati sobom cak i kada te povuku neke unutrasnje zelje i strasti....
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni DAMA je, pre svega, ona koja koja ima drzanje, stav, zanosan hod, recnik, vaspitanje, koja ne psuje kao kocijas, koja ima stila i ukusa, ne samo u oblacenju...ne mora se oblaciti ni ektravagantno da bi bila dama...dovoljno je da ima stila, osecaj za modu...Dama je sigurna u sebe, hrabra i odlucna...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biti dama znaci drzati do sebe,kulturno se ponasati u svakom drustvu,imati stila i ukusa ,
jednostavno biti ono sto ecina devojaka-zena danas nije!!!!(nikog ne vredjam samo kazem)

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni odelo ne cini coveka, sto znaci da dama ne mora da bude lepo obucena dovoljno je da ima lepe manire, pokrete, pogled, svoje JA, da bude stalozena i eto ti dame!!!

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odelo ne cini coveka! Ali cini damu! Wink

_________________


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dama u danasnje vreme je razlicita,menjaju se,nisu sve iste...svako ima svoj stav!
 
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da danas dama ima jako jako malo. nekad su stvari bile sasvim drugacije, danas je novo vrijeme i mislim da dame od nekad i danas nemogu imat nesto zajednicko.
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da prava dama mora pre svega poshtovati sebe, imati stila i mere, biti ponosna i samouverena, glamurozna, mora znati da se ponasha... to su karakteristike koje za mene neku zenu chine damom.

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Sami-sa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2006
Poruke: 152

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 16, 2006 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dama
Prvo osoba mora bit kulturna,drzat do sebe(izgled,nacin odjevanja).inteligentna .
Osoba mora imat neki poseban stil,pogotovu stil drzanja(znaci svaki pokret joj mora biti sa nekim stilom )
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon