www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ne bojte se crvenog ruza
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 27, 2008 1:17 pm    Naslov poruke: Ne bojte se crvenog ruza Na vrh strane Na dno strane

Svoj prvi ruz sam posudila od mame kada sam imala samo sedam godina Mr. Green (sminkerica) Mr. Green .zene su uvijek sokirane kad shvate kako je jednostavno nositi jarki ruz,a tek ako ga znaju dobro nanijeti,moze biti jednostavnije od nanosenja sjajila za usne.ipak,ako zelite biti sigurni da ce taj isti ruz ostati na mjestu cijelu vecer ili cijeli dan treba znari 6 koraka do crvenog uspjeha.dakle, da biste na usne nanijeli savrseno jak ruz,slijedite sljedeca pravila:
1. pronadjite savrsenu crvenu nijansu ..kada je rijec o crvenom ruzu,nema te znanosti koja bi dobro objasnila kako odabrati pravu crvenu nijansu.pokusajte sa dvjema nijansama,onom s narandjastim i onim plavim pigmentom.ako ste odabrali odgovarajucu nijansu,lice ce vam zivnuti,a ako niste vidjet cete da boja nije izvukla maksimum.
2.bogatije je bolje. najljepsi crveni ruzevi su neprozirni,ali sasvim mat, nego s minimum sjaja.dugotrajne i cjelodnevne verzije ruzeva su obicno ljepljive i teske.umjesto njih,odaberite tamnije nijasne bez sedefa.sto vise pigmenata ruz sadrzi,redje ce biti potrebno nanosenje.
3.budite spremni..prije nanosenja crvenog ruza,cetkicom za zube lagano iscetkajte usne.zatim nanesite melem,ali provjerite da nije preljepljiv ili premasan.olovkom za usne,u identicnoj nijansi ruza,iscrtajte rub usana.ako ne mozete pronaci identicnu nijansu,uvijek odaberite samo jednu nijansu svijetliju,nikako tamniju.
4.nanesite ruz.. kako biste ruz najpravilnije nanijeli,koristite kistic.pocnite u sredini usana i razmazujte prema vanjskim rubovima.jednom prislonite papirnatu maramicu te nanesite jos jedan sloj za dugotrajnost.
5. izgledajte moderno..da biste izgledali svjeze,dovoljno je samo maskara,vrlo tanka linija tusa za oci i ruzicasto rumenilo.
6. budite jedinstveni...sto vam odjeca bude manje formalna,to ce vam ruz bolje pristajati.crveni ruz ne dolazi u obzirsamo na dan vaseg vjencanja.vjencanje je romantican cin,a crveni ruz he jednostavno presexy.ali u kombinaciji s bijelom podkosuljom i vasim omiljenim trapericama,to je vec druga prica.


 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 05, 2008 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar nije prirodni look najljepši? A crveni ruž nikako ne izgleda prirodno... Tako da ga nemam niti ga želim u svojoj kozmetičkoj torbici...
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 19, 2008 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^Slažem se! Mr. Green
Probala jednom (da ne ostanem uskraćena za 'edno iskustvo Mr. Green ) i monUmentalno maknula...svaki klovn bi mi zavideo da me je video... Laughing

_________________
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 19, 2008 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam crveni karmin,jer mi je crvena omiljena boja,ali jako ga retko koristim..imam i narandzasti,i njega retko koristim,i braon..isto retko..najcesce koristim neki beli,roze i ljubicasti..ali samo malo stavim i dodam dosta sjaja
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 19, 2008 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ruzeve skoro nikad ne koristim..vise volim sene za oci, i maskaru

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 19, 2008 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja na curi najviše volim ružičasti sjajni ruž

_________________
 
CH_Lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2007
Poruke: 8
Mesto: St.Gallen

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 19, 2008 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam crveni ruz i savljala sam ga par puta,mada nestoji svakome... meni su rekli da stoji pa sam se zato usudila i da ga stavim Wink
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo u posebnim prilikama
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ah, to se stavlja samo u mashkarama Laughing Laughing
Nisan bas FAN crvenog ruzha... ne koristin ruzheve bas...

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,crveni ruz obozavam.
Kao i expreimentisanje sa sminkom.
Ovako sam izgledala pre enkoliko nedelja na Tuborg party-ju.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 19, 2008 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni lepo stoji crven ruz ali ga slabo nosim jer mi se ni uz sta ne slaze..

_________________
 
Anetty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2007
Poruke: 41
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja karmin ne secam se kada sam poslednji put stavila..
uglavno koristim sjaj..
a,crveni ruz na meni izgleda katastrofalno! Confused
a narandzasti,ili ljubicasti..too nikad ne bih stavila!

_________________
I`am what I`am,and that something you can never BEE!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Ne bojte se crvenog ruza Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon