www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Seks i suze
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sex do suza, desavalo se, to se zove////////////sex za rastanak////// Sad

 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 1:38 pm    Naslov poruke: ......... Na vrh strane Na dno strane

wow, to mi se nije desilo, ali verovatno pojacane emocije osecaj zadovoljstva i srece i desi se,....

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da neke devojke zene su inace i neznije za razliku od onog za sta se predstavljaju

_________________
sudbina ili hir

 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gagily je napisao/la sledeće:
mislim da neke devojke zene su inace i neznije za razliku od onog za sta se predstavljaju


tu si u pravu, ja sam se sadašnjem predstvila ko lav od kamena, a na kraju... ispalo mica maca... no mica maca samo s njim Laughing
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ništa nije to toliko čudno.Najčešće se to de si pri gubljenju nevinosti.Ženama je to posebno ''traumatično''(gubljenje nevinosti),jer je to za njih poseban trenutak.Najbolje je prvo videti u kakvom je stanju devojka.Treba joj prići,zagrliti je,poljubiti u kosu(znak vernosti i pažnje) da bi se ona osetila važnom i voljenom.Ako ona odbije pažnju,treba je pustiti na miru.Neka jedno vreme bude sama da bi se smirila.Ništa strašno.E,sad,problem može da nastane,ako devojka plače zato što je bila sa muškarcem kog ne voli.Onda je to njen problem,ali opet muškarac retko sazna i provali da devojka/žena plače za drugim,jer žene umeju muškarce ''da prevedu žednog preko vode''.
Muškarac isto može da zaplače usled gubljenja nevinosti,ali to nikad(bar nisam to nikad čuo) ne pokazuje pred devojkom/ženom.Jer kao kod žena to je ipak ''traumatična'' i dotad neproživljena situacija.Muškarac može da zaplače i zbog ''pretpljenih muka''.Prosto,ako je dugo bio zaljubljen u neku ženu i dugo nije mogao da bude s njom,tj. posle dugog čekanja je ispunio sve svoje snove,kod njega dolazi do neke vrste emotivnog pražnjenja.Mada,čisto sumnjam da to muškarci rade pred svojim ženama i devojkama,više to rade kad su sami.Ja znam da me u takvim situacijama hvata euforija.Dobijem ''histerični napad smeha i sreće''.Doduše,ne volim to da radim ispred drugih.Ipak volim da budem sebičan u takvim situacijama.Kad sam tužan zbog neke devojke volim da budem sam,kad sam srećan isto tako.Mada mi se uvek na licu vidi kako se osećam.Ne moram ništa da pričam. Laughing

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se to desilo Rolling Eyes
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do sada mi se nije dogodilo, ali verujem da je to osecaj koji je jedinstveni. Onaj koji pozeli svako u tom trenutku onda zna da je "ON" taj! Nadam se da ce mi se dogoditi (i to uskoro Wink)

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam plakala samo prvi put jer je jaaako bolelo Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
tomarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Maj 2006
Poruke: 116

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovali ili ne, meni se desilo par puta, prvo sam se cudio, ja musko a krenule suze (nije menii problem zaplakati, samo hrabri pustaju suze, ali mi nije bilo jasno tokom sex-a), i par meseci kasnije citam clanak u novinama o tome, veliki priliv osecanja itd itd i eto suza Smile radosnica hvala Bogu
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to par puta desavalo sa mojim bivsim ali samo zato sto sam bila srecna u tom momentu i zelela da nas dvoje trajemo vecno!!!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Seks i suze Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon