www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Recept za savršen seks
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Recept za savršen seks Na vrh strane Na dno strane

I maštanje je predigra...Seksi misli uzbuđuju. Dok hodate prema mestu sastanka s partnerom, prepustite se sanjarenju. Kad ga najzad ugledate, odmah ćete biti spremni za vatreni fizički kontakt....




Poljubac, ali francuski
Poljubci su najvažniji deo seksualne predigre. Iako svi znamo kako se to radi, takozvani francuski poljubac zapravo je vrlo delikatna radnja, koja uveliko može da poveća uživanje. Francuski poljubac je strastveno, ali i nežno istraživanje ljubavnikovih usta. Zato ne budite agresivni. Ako jezik gurnete preduboko, teže ćete kontrolisati njegove pokrete.



Striptease, hrabro!
Ne dopustite da vas sputa nelagoda. Polagano, zavodljivo razodevanje kao predigra, bez sumnje će oduševiti vašeg partnera. Kombinacija seksi donjeg rublja i pogleda koji pokazuje želju i samopouzdanje, sigurno vas neće izneveriti. Uspeh predstave, čiji ste autor i protagonist vi sami, neće izostati, što će vam zasigurno goditi, samo ako jednom probate.



Preuzmite inicijativu
“Muškarci vole kada ih tretirate kao seksualni objekat”, tvrdi 30-godišnja Andrea. “Svom dečku uviek dam do znanja kada ga želim: masiranjem, škakljanjem ili šaputanjem na uho. Ponekad ga probudim usred noći, ljubeći ga po cijelom telu. Volim da uzmem stvar u svoje ruke”.

Zapitajte se koliko često napravite baš to, preuzmite kontrolu. I muškarci, baš kao i žene, vole da znaju da su željeni.



Ojačajte ljubavne mišiće
Orgazam, kako sopstveni, tako i partnerov, doista možete poboljšati ojačavanjem vaginalnih mišića. A to ćete učiniti vrlo jednostavnim, svakodnevnim vežbama. U prvo vreme stežite i opuštajte vaginalne mišiće po 20 puta, dva puta dnevno. Postupno povećavajte broj, dok ne dođete do 75. U drugoj vežbi zadržite kontrakciju dok ne izbrojite do tri, pa povećavajte do deset. Na kraju kombinujte vežbe. Rezultate ćete osetiti za dva meseca.



Često eksperimentišite!
Menjajte poze vođenja ljubavi. To ne znači da svaki put morate naći drugu, ali osvežite rutinu. Za prvu ruku možete se poslužiti svilenom maramom. Povežite njome partnerove oči i ljubite ga od glave do pete. Raspitujte se za njegova skrivena seksualna maštanja. Ne morate ih sprovesti u delo, i sam razgovor će biti uzbudljiv. Pričajte mu o tome kako volite njegovo tijelo, potkrepite to poljupcima i dodirima...



Vole prljave priče
Budući da je cilj seksualne komunikacije primiti i pružiti zadovoljstvo, razgovor će, svakako, pomoći. Ne možemo baš uvek računati na telepatiju. Ne ustručavajte se da pričate o onome što vam godi ili ne odgovara i ne oklevajte da i njega pitate. Neka to ne bude hladno i zapovedajuće, već u maznom tonu. I, ne zaboravite, muškarci vole “prljave priče”.



Zašto ne na klupi, u autu!
Neki parovi uživaju u seksu na klupi u parku, u autu, u liftu... Kažu da ih posebno uzbuđuje mogućnost da budu otkriveni. To, naravno, nije idealna varijanta za svakoga, ali važno je da postignete tu slobodu svisti da se ne bojite realizacije takvih želja, ako ih ponekad osetite.



Oralni seks
Istina je da ga muškarci obožavaju, nekima je čak draži od same penetracije. Možda vam zamisao nije baš najprivlačnija, ali barem pokušajte. Radnja je sasvim jednostavna, a opisuju je brojni seksualni priručnici. Naravno, možete pitati i neku iskusniju prijateljicu. Konačno, i partnera, sigurno neće imati ništa protiv.



Neka on zadovolji vas
“Najbolji način da zadovoljite muškarca je da mu pokažete da uživate”, kaže Marina, apsolventkinja medicine. “On treba da se oseća kao iskusan ljubavnik”. Tu je potpuno u pravu. Muškarac voli da zna da žena uživa u seksu. To ne znači da morate urlati, vrištati i grepsti od uzbuđenja, samo se opustite i dopustite mu (pomozite mu) da vas dovede do orgazma.



Bez velikih izjava
Mnoge žene razdoblje neposredno nakon vođenja ljubavi smatraju najpogodnijim za velike ljubavne izjave i obavezivanja za ceo život. Možda to, ipak, nije najprikladniji trenutak za vežbanje vaše nesigurnosti i posesivnosti. Ako ste mu do tog trenutka pokazivali da vas vodi na “sedmo nebo”, nemojte sve pokvariti durenjem. Osmehnite se i poljubite ga – neka zaspi sa zadovoljnim osećajem vrsnog ljubavnika, a potvrdu ljubavi i pripadnosti potražite kad se probudi.

Imate li vi neki tajni recept?



_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne slazem se sa svim izjavama al txt je u globalu poucan

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 03, 2006 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Bez velikih izjava"

Ovo je vazno!!!!Devojke zapamtite ovo.... Very Happy
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tajni recept je da se samo treba prepustiti slucaju pa sta bude bice

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj "tajni recept" je uvodjenje svako malo neceg novog. Embarassed
Ponekad je potrebno malo promjene, i treba pustiti mastu na volju. Nedavno sam bila s deckom u jedan grad 70ak km od mene, i putem nazad, sam ga onako tajnovito pogledala, skinula kaput sa sebe, skinula majicu, zavezala kosu u rep... On se samo smjeskao i cudio se. Shocked Nije znao sto ga ceka. Laughing
Ja sam ga pocela ljubiti po vratu dok je vozio, i uhvatila ga dolje. Embarassed On se samo smjeskao i govorio da sam luda...raskopcala sam mu hlace, i on je poludio totalno. Embarassed
Rekao je da mu se to toliko svidja, i nakon toga mi je ispunio svaku zelju. Embarassed Zelim mu jednostavno dati osjecaj da zelim sve probati sa njim i da je najposebniji za mene. Wink

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jakooo lepo, ne bas sve, ali jako interesantan tekst, postoje delovi koje kao da sam ja pisao, tako da..... nice

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'Imate li vi neki tajni recept?'

Imam, nije tajni, a nije ni recept - bez teoretisanja, delaj Smile

Prepusti se osećaju, budi slobodna, opuštena, dopusti sebi da uživaš i učini da i on gori od miline Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikakva specijalna mudrost Wink

upoznaj ga, veruj mu, dozvoli mu da i on tebe upozna...sve dodje na svoje Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Recept: budi opusten i upotrebi mastu.. Razz

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

savrsen sex ne postoji ali dooobar i kvalitetan DA.
jednostavno ignorisati svaku zelju partnera ici u suprotnost i izazvati efekat
potajnih zelja, mozda je tako najbolje Laughing

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Recept za savršen seks Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon