www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste uzivali u prvom sexu!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne. ne ponovilo se.


_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
snake_s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Feb 2006
Poruke: 4

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaki put posle toga je bolji ali prvi je nezaboravan koliko god ''uzasan'' bio! Sta reci, cura je bila super, iskusna ali me ipak spasila grupa prijatelja na vratima... :greenjumpers:
 
mario_84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Jun 2004
Poruke: 63
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo je preterano,pogotovo ako se uzme u obzir da je riba bila pet godina starije a ja celih 15.
 
zeljkot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Nov 2004
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilo je vrh uzivao sam,
more,plaza,mjesec,........
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno nisam bilo mi je sr**e !!!

_________________
 
DRAGAN_NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 105
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od prvog pa do posledjeg uvek uzivam
 
monikaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 86

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe...neeeee....baš me zanima ko je???
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nevina ona nevin ja .... 15 ona ,15 ja....nema pojma ona,nemam pojma ja! heheheheheh
ali je ispalo OK Smile!
 
YaroIwa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2006
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daaaaaaaaaaaaaaa bilo je jako lepo i nezaboravno
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja nisam ne znam za druge i nikada sve i da moze, ne bih volela da sam nevina a i onaj s kim sam izgubila nevinost, bivsi decko, kome sam usput i ja bila prva nece pozeleti nikad vise nevinu. Odrala sam mu kozu s ledja koliko je mene bolelo pa bar malo i njega.
Rezultat svega je da ja danas uzivam u svemu tome a on nosi moje oziljke hihihhiihihih....
Meni je bio taj prvi put problem, a sada mi je malo problem ta neka blokada i dok sve to ne krene ali se posle brzo prepustim....dakle uzivam.

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joooj, pa to je trajalo par sekundi... Embarassed Dok sam dosao sebi i shvatio sta se desava, vec je bilo gotovo. Nisam ni iamo vremena da uzivam. Embarassed
 
Desetar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam uzivao jer je to nesto sto se pamti pa kad je vec tako onda je logicno da i uzivam u tome!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li ste uzivali u prvom sexu!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 4 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon