www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste uzivali u prvom sexu!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
grsha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Dec 2007
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 04, 2008 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam to uradio sa nekom kurvom. bio sam jako pijan i trebalo mi je dosta da bih stigao do kraja(otprilike 2 sata Smile). i nisam bas nesto puno uzivao Confused ali zato kada sam se sutra ujutru otreznio i popio tabletu za glavu sve je bilo mnogo lepse Very Happy

 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 14, 2008 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste da je jako bolelo i bilo je cak malo i krvi ali uzivala sam..
 
bokiskroz
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Dec 2007
Poruke: 296
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 14, 2008 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

UUUUU, meni je prvi bio dobar, guslao sam 4 sata moju tadasnju! A onda sam celog narednog dana bio kao ukljucen na struju, zujao sam po kuci, ai caletu sam prizano da sampostao musko! Very Happy
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako je bolelo i dugo trajalo, tako da Arrow Neutral

Ima tačno 7 godina od tad... Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitvno NE Shocked

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da uzivao sam jako,ali mi je bilo bitnije da i ona uziva i uzivala je Very Happy za prvi put bilo je dobro Very Happy

_________________
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam, mada sam previše razmišljala šta i kako Laughing

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
pančevka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Apr 2008
Poruke: 19
Mesto: pančevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 03, 2008 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne! Bilo je odvratno,bolno i sa pogrešnom osobom! Ali sa sledećim partnerom sam uživala! to je bilo ono pravo! Very Happy

_________________
"..,sve nam dopušta tuga..."
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bilo mi je super sva prva tri puta (eh to crno vino) adevojka memolila da prestanem posledrugog al ipripita budala navalila ko mutav na mikrofon pa ne ume da stane
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 22, 2008 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je bilo odlično, nije me bolilo i baš san uživala. Jedino su me malo zabrinile, 2, 3 kapi krvi nakon al san se onda uvatila materijala za čitanje i svatila da je to ok Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
duca19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Avg 2008
Poruke: 152
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I mene je bolelo i bila sam malo uplasena,ali ipak mi je ostalo u lepom secanju. Embarassed
Tek 4-5 put mi je bilo lepo! Rolling Eyes
 
Deja-vu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 42

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma meni je bilo super,nista me nije bolelo,bas mi je bilo extra i nije licilo ni malo na one babske price iz novina... Cool

_________________
...Loving you is my life...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li ste uzivali u prvom sexu!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon