www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Aerobik
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
ambrozija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 87

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 12:02 am    Naslov poruke: Aerobik Na vrh strane Na dno strane

Ko se od vas bavi aerobikom? I kojom vrstom i gde? Ja bih bas krenula negde na aerobik i sto se vise raspitujem vidim da u ovom gradu ima svega i svacega i raznih vrsta aerobika, sa koreografijom i bez, sa elementima borilackih vestina i sl. Ne moze covek da se odluci...

 
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo moras sama da odlucis kojom vrstom aerobika zelis da se bavis tj. da treniras!
Toliko ima dobrih kluba sa dobrim instrktorima da nije tesko naci, samo da se odlucs!!!!
Eto ti napisi koja vrsta te interesuje a ja cu ti preporuciti klub!!
Pozdrav
 
zdravka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 91

PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dvije godine sam se bavila TAE BO-om i super mi je bilo, super sam se osjećala, a otkad ne treniram puno mi fali. Mislim da ću sad krenut na trbušni ples ili klasični aerobik jer mi jedna stvar dosadi nako nekog vremena...Mislim da treba često mijenjati treninge...Čisto zanimljivosti radi..
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja ortakinja ide na pilates i kaze da je super, sta znam, ja sada krecem na neki klasican aerobik
 
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treninge treba menjati ali mozes i kombinovati dve vrste aerobika! Tj ako ides 4 puta nedeljno na treninge dva i dva! Tae bo je jedan od najboljih vrsta aerobika ali to je sasvim drugo od pilatesa! Tae bo je enegican posebno ako si kod pravog instruktora!
Ako si takva osoba energicna mozda ce te pilates smoriti!
Ja bi ti preporucila tae bio kod Tanje u extreme gym-u!
Ili step aerobik u staru kod Jasne!
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije lose i da se proba akvabik cuo sam da nije lose...
ali treba menjati na svakih 3-4 meseca oblik aerobika da se ne bi smorili....
ovo vazi za zene....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
ambrozija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 87

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

potrebna je napisao/la sledeće:
Treninge treba menjati ali mozes i kombinovati dve vrste aerobika! Tj ako ides 4 puta nedeljno na treninge dva i dva! Tae bo je jedan od najboljih vrsta aerobika ali to je sasvim drugo od pilatesa! Tae bo je enegican posebno ako si kod pravog instruktora!
Ako si takva osoba energicna mozda ce te pilates smoriti!
Ja bi ti preporucila tae bio kod Tanje u extreme gym-u!
Ili step aerobik u staru kod Jasne!


Meni se svidja step aerobik. To sam probala i bas mi je interesantno, ne bih se smorila. Ali sad kad cujem kako hvalis Tae bo, pocinjem da se premisljam:) Mozda stvarno da probam dve vrste... Pilates ne znam kako izgleda ni o cemu se tu radi. A gde Jasna drzi step aerobik?
 
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pilates ti je jedna vrsta Yoge(ako se moze sa necim uporediti onda je to to)!
Mada je opet to neka druga vrsta vezbanja!
Inace Jasna radi u "Star-u" to ti se nalazi blizu 29 novemba paralelno sa cvijicevom! Ne mogu da se setim ulice ali to ti je prekoputa restorana Hercegovina!!!
ako ne budes nasla pisi pa cu ti naci adresu!
Pozdrav
 
meemoo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Dec 2004
Poruke: 30

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je to sam za zene muskarce nevidim u tome jedino ako se osjecaju da jim je potrebno to
 
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mora da znaci, ima dosta muskaraca koji rade kao instruktori aerobika!
workout,Step power,body combat su samo neke od vrsta areobika tj.intezivnijeg -sa opterecenjem!
Muskarci koji ne zele da budu bilderi a zele dobru formu kombinacija neke vrste aerobika sa teretanom najjaca stvar!!!!
 
ambrozija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 87

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

potrebna je napisao/la sledeće:
Pilates ti je jedna vrsta Yoge(ako se moze sa necim uporediti onda je to to)!
Mada je opet to neka druga vrsta vezbanja!
Inace Jasna radi u "Star-u" to ti se nalazi blizu 29 novemba paralelno sa cvijicevom! Ne mogu da se setim ulice ali to ti je prekoputa restorana Hercegovina!!!
ako ne budes nasla pisi pa cu ti naci adresu!
Pozdrav


Mislim da je to Dalmatinska, ali u svakom slucaju mislim da cu se snaci. Idem odmah sutra da vidim kako je, javicu ako bude problema. Hvala ti puno...
 
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije Dalmatinska ima neki cudan naziv ali nadam se da ces se snaci!!
Pozdrav
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Aerobik Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon