www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Torbice!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo su mi bitne. Nikuda ne izlazim bez nje jer koliko stvari nosim sa sobom, od kljuceva, telefona, do parfema, sjaja za usne... i bitno mi je da se uvek slaze sa bojom cipela - odnosno obuce uopsteno

 
hip_hop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da kupujem torbice ali ne i da ih nosim... imam ih desetak, svih velicina, ali retko koju upotrebljavam... jedino one vece za skolu...

_________________
...brate sve se vrti oko postovanja...
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Re: Torbice!!! Na vrh strane Na dno strane

Nastasija-bg je napisao/la sledeće:
Koliko su vam zaista bitne torbe i torbice,da li vam predstavljaju cistu potrebu ili modni detalj?


Jao ovo je moja tema..
Obozavam torbice.. Torbica i cipela.. nikad dosta Confused
Imam ih i za osobne potrebe a i kao modni detalj.
Evo jedna od mojih favorita..
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh ja obozavam torbice, neznam ni koliko ih imam :D
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su torbice opsesija Smile Imam ih i malih i velikih,crnih,plavih,belih....ma svakakvih!Jednostavno ih obozavam i volim da ih nosim.

_________________
zivot je lep
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 5:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Torba i cipela nikad dosta. Pogotovo cipela. Mogla bih hleba da ne jedem mesec dana samo da kupim one koje mi se svidjaju.
Gledam da za svake cipele imam istu takvu tasnicu, pa je moj hobi veoma skup.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako...
Ja jako volim modne detalje i ne mogu da zamislim da idem negde bez torbice.
Prvenstveno je to iz potrebe jer uvek nosim puno stvari a kao drugo sluze mi kao modni detalj i kada nemam nesto puno stvari. Smile
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 4:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cipele i torbice su moja opsesija...prosto ne mogu a da ne zastanem pred nekom extra tasnicom i ne pozelim da je imam...naravno nigde bez tasnice...makar i po mleko-nosim tasnicu hehe...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kupim jednu u godinu jednu lepu tasnicu i to je sve...nisam bas u nekoj modi,nosim da bih mi bilo potrebno...kljucevi,malo pare,mobilni,itkd...ali kad je kupim onda je slatka mala i moderna...
 
Countess
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2006
Poruke: 45
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su torbice opsesija !
Imam ih preko 100. I nikad mi nije dosta. I makar se odrekla para farmerki, para cizmi i j2 akne zbog nekog torbiculjka, kupicu. Bolest ? Embarassed

_________________
Svet je lep kada sanjamo.........
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim torbice i nikad mi dosta od njih..
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim ih, ali više iz potrebe. Ništa posebno....ne moram ih imat stotinu. nekoliko ljetnih pletenih i par zimskih i to je to!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Torbice!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon