www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Torbice!!!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Nastasija-bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 27
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 8:35 pm    Naslov poruke: Torbice!!! Na vrh strane Na dno strane

Koliko su vam zaista bitne torbe i torbice,da li vam predstavljaju cistu potrebu ili modni detalj?

 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nisu modni detalj,nego vise sredstvo,da mogu stavit kljuceve,mobitel,maramice itd.

Najvise volim jednostavne,kozne torbice,npr.crne ili smede boje...

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i sredstvo i detalj i potrebu. imam mali milion torbica ali bih uvijek "jos samo jednu" kupila. Mr. Green

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma torbica nikad dosta! Bez torbice se nekako osećam kao da mi nešto fali u rukama!
Ne volim ogromne torbe, već male ili eventualno srednje...čisto da stanu osnovne stvari.

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa torbice su neophodne Shocked
A ako vec moram da je imam, izabracu da bude lepa i da izigrava i modni detalj. Moje omiljene su manje i sa kratkim kaisicima...elegantne vise. I cvrste, nikako one krpene sto se deformicu u zavisnosti od toga sta je u njima.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 37

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa meni su torbice veoma bitne,neophodne.Navikla sam da ih nosim,tako da kad se desi da je ne nosim osecam se nekako cudno,nesto mi fali Very Happy ,pa kao podjem da je uzmem a u stvari je nemam Very Happy .U sustini i moram da ih nosim zato sto kad krenem do grada ponesem sve sto moze da stane,ceo neseser bih ponela da mogu Very Happy Very Happy ,ali je to neizvodjivo,pa ipak ponesem samo nuzno Very Happy Exclamation Inace stalno ih kupujem,imam u svim mogucim bojama,ali ne patim od toga da budu markirane i da kostaju bogatstvo,bitno je da se meni svidja Exclamation Exclamation
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Pa torbice su neophodne Shocked
A ako vec moram da je imam, izabracu da bude lepa i da izigrava i modni detalj. Moje omiljene su manje i sa kratkim kaisicima...elegantne vise. I cvrste, nikako one krpene sto se deformicu u zavisnosti od toga sta je u njima.


U potpunosti se slazem sa kapljicom! Ne volim "mekane" torbe. Volim i vece torbe, one u koje "mogu i ja da stanem", jer vrlo cesto, moja torba lici na "sport Bili" torbu-svasta se u njoj moze naci. UVEK kombinujem torbu sa cipelama i/ili odecom i u zavisnosti od toga koje cu cipele obuti i sta cu obuci-zavisi mi i koju torbu cu imati tog dana! Wink

_________________


 
Labudica_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 41
Mesto: ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoze se nista bez milijon malih i velikih torbicaa razlicitih boja..ja imam navise crnih i belihh...nebogu bez njih ..Wink

_________________
Krila daj mi zvijezdo da poletim
na njene prozore da sletim
i u noci njezno da poljubim
moju voljenu
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim ih i imam ih na milion...a u njima...jos pticjeg mleka nema..ma svega...i kad mi treba nesto iz torbice sve zivo ispreturam dok nadjem ono sto mi treba...a ima ih u svim bojama..jedna se slaze uz cipele jedna uz patike, druga uz zimski kaputic, treca uz sportsku jaknu, cetvrta uz farmerice.uzasna sam... Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da su neophodne...gde bi mi devojke stavile inace sve sitnice koje nosimo sa sobom...ja sam takva da volim da imam sve sto mi treba kada izadjem iz kuce...i sminka i turpijica i makazice,pa dokumenta,novcanik...lepa torbica je jos jedan modni detalj koji upotpunjuje izgled...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao i ja imam milion nekih torbica, koliko elegantnih toliko i sportskih, ma i uz trenerku nosim torbu jer mi je ona stvarno neophodna, uvek sa sobom nosim razne sitnice...Najvise volim torbe srednje velicine...Pre sam kupovala dosta ali bas bas dosta torbi i tasnica raznih boja i velicina ali kada sam shvatila da ih ja vecinu i ne nosim ili retko nosim i da mi treba posebna torba za njih kada putujem, pocela sam da kupujem skuplje ali naravno redje da kupujem, sa vise boja koje mogu da uskladim uz raznu odecu...najvise volim sa sljokicama i perlicama... Very Happy

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja opsesija su torbice.... Luda sam za njima... Imam ih kamaru, al mi uvijek fali neka... Ko sto neko rece, uvijek bih kupila jos jednu... Torbice su neophodne, kao modni dodatak, kao sredstvo, bez torbice ne znam sta bih radila sa rukama, osjecala bih se nepotpuno... Volim ih u svim velicinama, bojama, oblicima...
A onda naravno uz torbicu mi trebaju odgovarajuce cipele, patike, cizme itd i naravno propratni kais Mr. Green

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Torbice!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon