www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Torbice!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Tangerine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 31 Okt 2006
Poruke: 23
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim torbice, ali samo za neke spec izlaske, kada samo idem u grad, šetnju itd. itb. gurnem fon, ključeve... u džep od jakne, jer mi tada torbica samo smeta

 
bal pod maskama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim nesto preterano torbice...ja pare dajem najcesce na obucu i toga imam gomile........ali torbica je meni potreba gde bih inace stavila sve sto mi treba?......a toga je puno........ali kada ih kupujem pazim da mi se slazu uz obucu.....uglavnom su to crne,bele,krem..........i to manje ili srednje......................

_________________
CLEAR YOUR MIND
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bolujem od toga da moram stalno da nosim torbu, ali kad je nosim obicno je mala, tek koliko da stanu neophodne stvari...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ih,čini mi se, i previše. Svakodnevno volim nosit neke onako malo veće, da stanu i knjige,fascikle itd a uveče samo ,,pismo,,torbice ili neke baš malene ..
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jesu torbice potrebne u nasem zivotu.. negde moramo staviti mobilni i novcanik.. a kako bi izgledalo da dama sve to strpa u dzepove?
a da spojimo lepo sa korisnim,zasto te torbice ne bi bile lepe i moderne... Smile

ja sam sad videla neku malu torbicu sa krznom.. kao da nosim neko malo kuce.. ali naravno nije od prirodnog krzna...

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2007 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mmm Very Happy Posedujem gomilu torbica, male, velike, uske, široke, bele, crvene, crne, braon, zelene,... Very Happy Raznih stilova, dezena, materijala Very Happy Šta reći - pusto žensko Very Happy Uglavnom, volim da bude unikatna Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ih.. Imam jih preko 30 Very Happy Wink
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozhavam torbice...najdrazhe su mi crne,srebrne i zlatne...Ali me nervira sto kada izlazimo jedino ja ponesem torbicu i onda mi je drugarice pretrpaju svojim drangulijama Laughing

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jučer sam kupila jednu prekrasnu crvenu torbicu, sasvim jednostavna ali prekrasna..
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf ja ih obozavam,cim vidim neku da mi se svidi ja to odmah kupujem
imam i velike i male,bele crne plave,....ma divota
ipak moram da stavim negde mob i novcanik i ono sto mi treba kad izadjem Mr. Green

_________________
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

torbice jako volim, ali samo one male sa kratkim kaisem sto ti stanu pod ruku.. e takvih imam dosta.. i sportske i za izlazak..
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao boze znaci imam ih milion,ali mi uvek fali neka!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Torbice!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon