www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ronaldinho i prečka......
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 1:50 am    Naslov poruke: Ronaldinho i prečka...... Na vrh strane Na dno strane

Pre par dana se pojavio snimak, mislim da je za reklamu za Nike, na kome je snimljen Ronaldinho kako nekoliko puta pogađa prečku i posle svakog udarca prima loptu na grudi i tako ponovo........

U mnogima je ovo izazvalo sumnju i većina misli da je taj snimak montiran. Ja lično mislim da nije.

Zanima me šta vi mislite o tome? Da li je Ronaldinho ili bilo koji drugi fudbaler stvarno u mogućnosti da izvede tako nešto???



_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj snimak ga ima vec oko 20-ak dana i to je reklama za Nike kopacke.
Ali nema sanse, ali pazi kad nema nikakvih sansi da je ono na tom snimku istina.On jeste extra fudbaler, svaka mu cast ali ono je nemoguce.
Cetiri puta pogadja precku sa sesneasterca i tacno mu se odbija na grudi!?To je potpubo nemoguce.
Cista montaza, jer ipak je to reklama.

_________________
Master
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li negde tog snimka na netu da pogledam kako to izgleda... video sam nesto kao kako je doveo novinare da ih uveri da je to stvarno i pogodio 2 puta za redom ali vise nije ni pokusao...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ima sigurno samo ne znam neku tacnu adresu.Pogledaj i videces da je ono nemoguce.
Dok pimpuje sa loptom kamera je odmah ispred njega i jasno se vidi da pimpuje (to moza svaka budala), ali to kad "pogadja precku" kamera je toliko daleko da se i on sam jedva vidi.Cista namestaljka.

_________________
Master
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://nikefootball.nike.com/nikefootball/tiempo/video/downloads/nikefootball_ronaldinho_low.zip

8Mb

http://nikefootball.nike.com/nikefootball/tiempo/video/downloads/nikefootball_ronaldinho_high.zip

32Mb

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ali to kad "pogadja precku" kamera je toliko daleko da se i on sam jedva vidi.Cista namestaljka.

pogledao sam reklamu dva puta ali se nisam trudio da je studiram, dok je moj kolega sa faxa to radio i rekao mi je sledeće. Kada prvi put pogađa prečku, trese se mreža od siline udarca, što je i normalno, dok se prilikom svakog drugog pokušaja to ne dešava, tj. kao da lopta i ne dodiruje gol. Moraću ipak da pogledam malo bolje pa da se uverim ali eto, ko je hteo da zna šta da gleda da bi ga provalio sad zna Mr. Green

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam po koji put vec ovo pisem ali ja sam ubedjen 1000000 % da je to sve namesteno jer je to ipak reklama.Ima mnogo faktora koji to dokazuju a eto jedan od njih je taj oko mreze za gol.Samo se treba malo udubiti u snimak i sve se vidi.

_________________
Master
 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije nameshtaljka... Zidan je takodje rekao da je montirano, ali je Brazilac iz Intera, Adriano potvrdio autentichnost snimka, izjavivshi da je bio prisutan na tom treningu...

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GoX[SM] je napisao/la sledeće:
Nije nameshtaljka... Zidan je takodje rekao da je montirano, ali je Brazilac iz Intera, Adriano potvrdio autentichnost snimka, izjavivshi da je bio prisutan na tom treningu...

Juche!
Ljudi ne zaludjujte se toliko sa tim snimkom!
Covek jeste extra fudbaler ali ukljucite samo malo mozak i shvaticete da je nemoguce da on 4 puta zaredom pogodi precku sa 15-16 metara i da mu se 4 puta za redom vrati tacno na grudi.
Mislite malo.
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ili je lud, ili je genije, a najverovatnije da je vanzemaljac!!! Svaka mu cast, sa njim u timu i Borac Cacak bi pobedjivao sve redom!!!
 
robi313
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 3
Mesto: Štipovo naselje

armenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je to stvarno. On je profesionalc i on to moze. I procitao sam na internetu i pise da je to istinito.

_________________
----Pušim kulac besplatno---
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehehe
Mogu i ja da platim nekoj firmi da snimi reklamu kao on i svi ce da pricaju da sam profesionalac i da to mogu.

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Ronaldinho i prečka...... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon