www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta je Zanimljivije....
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lilly2eternity je napisao/la sledeće:
Meni su OK sve kopije uglavnom, naravno da više volim da čujem ono što se pušta kod nas. However, mislim da je najgora obrada definitivno Kemal Malovčić - Tek tek. New Evil


a koja je orginal pjesma od te tek tek


 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzeti ariju/melodiju pesme uz dodatak novih sopstvenih originalnih motiva jeste varijacija pesme, i nije plagijat, ali ovo shto rade nashi su ciste kopije, plagijati, zato su nam narodnjaci uzasss.

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo je to sto slusam nasu verziju pesme, sve dok ne provalim da je ukradena, a onda prelazim na original...

_________________
SlatkaMala
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno vise volim da slusam grcke originalne pesme, nego nase ocajne obrade!!! 8)
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

redovno slusam nove hitove i mislim da je to ok...pa i bugari kradu od nas
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim isto kopije mada bolje bi bilo da potice od nas...da budu malo vise originalnije...
 
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je strasno skrnavo to preradjivanje vise volim da odslusamneku grcku pesmu nego nase plagijate ako ne znaju da iskomponuju i napisu novu pesme ne treba ni da pevaju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Sta je Zanimljivije.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon