www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dajte misljenje o ovom laptopu
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
robik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2002
Poruke: 46
Mesto: Wien

PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Dajte misljenje o ovom laptopu Na vrh strane Na dno strane

Kupio sam laptop HP Pavilion zv6000
AMD 3200+ Sempron 512MB RAM WIDESCREEN 15 inca 60 GB HDD DVD RW DL ATI 200 128 MB RAM WiFi (b g) ostalo nije bitno zeleo bih dami kazete koliko je dobar u svemu ili los u svemu .


 
fila007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 25
Mesto: Našice

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo dobar stroj, nisi pogrijesio
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 7:13 pm    Naslov poruke: Re: Dajte misljenje o ovom laptopu Na vrh strane Na dno strane

robik je napisao/la sledeće:
Kupio sam laptop HP Pavilion zv6000
AMD 3200+ Sempron 512MB RAM WIDESCREEN 15 inca 60 GB HDD DVD RW DL ATI 200 128 MB RAM WiFi (b g) ostalo nije bitno zeleo bih dami kazete koliko je dobar u svemu ili los u svemu .

Pa ovi HP-ovi Pavilion nisu nimalo losi.Ja znam barem 5 ljudi koji su uzeli bas ove modele i prezadovoljni su.Neki se medjutim zale da im je tezina malo vec ali nista strasno.Performanse su savrsene tako da ne bih rekao da si pogresio.
I da, ovi ATI-jevi integrisani graficki procesori su jako dobri i imaju DDR memoriju ali meni je malo cudno sto je i ti nemas.
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam isti...
Danas mi izgleda riknulo napajanje u njemu...
Bedak...
Btw.
To je zv6011EA kako mi se chini... Wink

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
qualityserbia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Dec 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra masina samo nmisam siguran za tu graficku! Mada, svaki model ove kompanije je izuzetan> Sta radis na njemu, za sta ga koristis?
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, nizashta...
Burazer na njemu igra igrice...
Ja i dalje koristim stari komp na 800MHz. Very Happy
Za programiranje i muziku mi sasvim dovoljan!
Mogu da lepo radim MIDI i pushtam mp3, ponekad pogledam neki film, i nishta mi vishe ne treba...
Top koristim samo kad idem negde, da imam komp pri ruci, ili kad pushtam muziku na zurkama, da ne vucaram celu onu grdosiju od kuce... Very Happy

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedina mana svih laptopova je graficka kartica jer se ne moze menjati bar kod vecine. Ali to nista ne znaci jer laptopovi iako imaju "nepoznate"kartice rade odlicno. Ja u mom imam inegrisanu, 64mb a novi Need for speed radi bez problema tako da verujem da je ovaj tvoj odlican.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 5:07 pm    Naslov poruke: Re: Dajte misljenje o ovom laptopu Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
robik je napisao/la sledeće:
Kupio sam laptop HP Pavilion zv6000
AMD 3200+ Sempron 512MB RAM WIDESCREEN 15 inca 60 GB HDD DVD RW DL ATI 200 128 MB RAM WiFi (b g) ostalo nije bitno zeleo bih dami kazete koliko je dobar u svemu ili los u svemu .

Pa ovi HP-ovi Pavilion nisu nimalo losi.Ja znam barem 5 ljudi koji su uzeli bas ove modele i prezadovoljni su.Neki se medjutim zale da im je tezina malo vec ali nista strasno.Performanse su savrsene tako da ne bih rekao da si pogresio.
I da, ovi ATI-jevi integrisani graficki procesori su jako dobri i imaju DDR memoriju ali meni je malo cudno sto je i ti nemas.


Ja imam vec drugi HP-ev laptop, prijasnji je bio jedan od paviliona, sad imam "Livestrong" L 2000 (upgraded, 140 G HDD, 1G RAM, AMD Turion 64, graphics by ATI Redeon Xpress 200M etc...), u svakom slucaju moja iskustva s HP laptopima su vrlo dobra. Prije sam imao Sonijev Vaio i Toshibu, Sony je bio sjajan (firmin doduse a ne moj privatni) dok je Toshiba bila nightmare...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
tomii8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast na ovom laptopu, takve laptope koriste pri nama u skoli i mogu ti reci da rade izvrsno
 
dellboy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ta konfiguracija je odlina, jedini problem je u servisu, ako ti bilo koji ozbiljniji deo zakaze pozdravi se od njeg ajel i SCG nepaju rezervne delove za HP laptopove, za razliku od Della koji ima.
 
dellboy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ta konfiguracija je odlina, jedini problem je u servisu, ako ti bilo koji ozbiljniji deo zakaze pozdravi se od njeg ajel i SCG nepaju rezervne delove za HP laptopove, za razliku od Della koji ima.
 
_D-Devil_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 95
Mesto: Skoplje-Chair

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro satavljena konfiguracija, samo moglo bi jos jedan 512 mb RAM
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Dajte misljenje o ovom laptopu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon