www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li postoji graficka kartica sa tv karticom???
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
idza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 65

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 12:17 am    Naslov poruke: Da li postoji graficka kartica sa tv karticom??? Na vrh strane Na dno strane

malo smo upali u polemiku ja i drug (a obojica vrlo malo znamo) pa da priupitnem da li postoji graficka kartica i tv kartica bukvalno u jednom? hvala unapred

 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako postoji, ja nikad nisam cuo za nju.

_________________
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vivo od atija

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VIVO - Video In / Video Out ... gde je tu TV kartica?

_________________
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima ati svoju seriju kartica vivo koje imaju i tv tjuner u sebi. ja sam imao iz rage serije ali jos davno davno...
sada ako se ne varam popularna je neka iz 9200 serije ali joj tačan naziv ne znam....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
dellboy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 10:44 pm    Naslov poruke: Savet Na vrh strane Na dno strane

Ne znam tacan naziv bila je neka MSI ali znam da je moj drug imao lise iskustvo, vise ti se isplati odvojeno ili ako nemas PCI slotova uzmi externu!!!
 
ivan_sd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 69

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ATI All-In-Wonder 9800Pro
Odlicna kartica + ima TV tuner
 
msury
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 13

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Miro video ti je za TV montazu ali imas mnoge recimo ATI All-In-Wonder ili slicne...
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miro nema čak ni tv tjuner...ali ko znamožda ova nova dc90 ima.....starije nemaju....
naravno sada govorimo o pinacle miro....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
ivan_sd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 69

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti je potrebna graficka i ao Tv kartica i za novije igre obavezno pogledaj ATI All-In-Wonder 9800Pro, a ako igre nisu mnogo bitne posao ce odraditi i ATI All-In-Wonder 9200/9600Pro
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 3:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje je da imas zasebno i TV i graficku, kad je combo tv i graficka oma nekad problema saa igrama nece da se pokrenu ili slicno

_________________
acronis
 
psihoyu2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Dec 2005
Poruke: 59

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ima ATI ALL IN Wonder.
Najbolje da nema.
Danas mozes TV gledati na mobilnom,a ne na kompu.

_________________
Zivot nije zivot bez uzbudjenja!!!
Umri mlad budi lep les ! Smile))
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Da li postoji graficka kartica sa tv karticom??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon