www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko vam treba od prvog izlaska do seksa???
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 6:26 pm    Naslov poruke: Koliko vam treba od prvog izlaska do seksa??? Na vrh strane Na dno strane

Koliko vam treba od prvog izlaska do seksa???
I sta mislite kolika bi trebalo da bude ta granica???



_________________
Mislim STA RECI???
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmh... Po meni granica ne treba da postoji.... Moze da se desi odma, a i ne mora....
Evo po meni recimo, bolje je da odma dodje do sexa, da vidimo na cemu smo, ko je dobar a ko nije, jer mi se desavalo par puta da otegnem, i onda sex bude totalni haos, i onda se pitam sta cu uopste sa tom osobom.... Dobar sex je nesto sto po meni moze da odrzi vezu, tako da je bolje sto pre Smile Smile
znam da ovo sto sam rekla zvuci malo, hm, bez veze, ali tako je Smile
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bar dva tjedna.
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za sex i pre prvog izlaska.... Rolling Eyes

ali devojka je ta koja se vishe pita od mene.....jbg kad nisam navalentan.... Wink
 
pelebgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 128

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi od ljepse polovine,mada sam ja tu da je prelomim da se to sto prije dogodi.A sto se tice granice moj krajnji rok je 7 dana ali ako je riba vrijedna toga dao bi joj i citav mjesec
 
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa u principu to uvek i zavisi od lepse polovine!!!

_________________
Mislim STA RECI???
 
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema cvrste granice !! ponekad mi se desi da je to odmah prilikom prvog susreta a aponekad prodje i do mjesec dana. sve zavisi od druge osobe. mnogi bi me mogli proglasiti za laku djevojku al ako mi se neko uistinu svidi pri prvom sastanku (ako se desi kemija i neka neobicna gotovo zivotinjska privlacnost zasto bi to propustila ??) onda ne vidim zasto bi trebala cekati. ako se nekom ili nekoj ne svidi ovo moje razmislajnje to je njegov ili njen problem. neka me prihvati takvom kakva jesam ili neka mi se vise ne javlja.

_________________
The only place where success comes before work is in the dictionary.

Veni Vidi Vici !!
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'bem li ga......oseti se kad ima prolaza,a kad ne......nekad odmah prvo vece i to su "one za bacanje"......a nekad 7-10......vise od toga bi pomislio da nesto nije u redu.....to su normalne devojke Smile
 
Locutus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 124
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako pristane na sex tokom prvog izlaska, meni je super ali ona nema šanse kod mene za nešto više od toga.

_________________
We are the Borg
Resistance is futile

 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to sve zavisi od devojke! Ti si zacrtao da spavas sa njom u toku prve dve nedelje ali ako ona nece,
sta onda silovaces je? Twisted Evil

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa onako realno,dok malo popricamo,popijemo neko pice,ovo,ono i to...pa treba nam jedno 45minuta do 1h Laughing 8)
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

12 minuta Mr. Green

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Koliko vam treba od prvog izlaska do seksa??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon