www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cimeri
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ok je za zezanje, ali istina je to za ucenje... svako ima svoje navike i to je jako tesko uklopiti... u sustini uvek je bolje ziveti s nekim kog ne znas nego s nekim s kim si ceo zivot, jer to obavezno zavrsi svadjom ili raskidom Sad

 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ono...ako bih vec mogla da biram radije bih izabrala muskarca za cimera, sala na stranu..ma koliko volela drugarice, muskarci su bolji za stanovanje.Recimo da se na njih pre mozes osloniti...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je super jer zivim sa drugaricama sa kojima sam od kad znam za sebe i koje su mi kao sestre. Super se slazemo, dobro desi se i nama da se porckamo al' to kratko traje. Inace sama nikako ne bi mogla. A sto se tice muskih cimera, mogla bi ali da mi je doticni decko, sa nekim drugom ne bih mogla.

_________________
 
XpucTuHa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 64
Mesto: FL

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, do sada sam ih mnogo izmenjala. U I godini, zivelo nas je 5, i sa 2 sam u ok odnosima. U II godini sam zivela sa njih 3 i dva cimera. Sa jednim cimerom sam ostala u dobrim odnosima, a sa ostalima ne, jer se jednostavno nismo slagali, imali smo potpuno razlicite stavove i to je to.

Sada zvim sa jednom cimerkom. Uh, mala je brucos, i jako je neodgovorna, ali nisam ni ja naivna, pa je mala naucila gde joj je mesto.

Twisted Evil
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne spominjite mi tu rec, Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mrzim tu pojavu!!!!! Ali nikom ni reci Twisted Evil

_________________
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih tesko mogao da se odlucim da imam cimera. Sigurno da ima dorih strana ali ja licno volim da imam svoju privatnu sferu. Isto - tesko bih se mogao navici da dijelim frizider sa nekim pogotovo ako je iz druge kulture sa drugim nacinom ishrane. Dijeljenje kupatile je potpuno nezamislivo
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja još uvijek živim kod roditelja (grrrrrrrr) ali planiram nešto iskombinirati sa najboljom prijateljicom. Mislim da bi to funkcioniralo dobro. Itako smo stalno zajedno a i svake godine živimo zajedno po mjesec-dva kad idemo na more i tako to pa... Ugl mislim da mi se nebi svidjelo da sad živim sama
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa iskreno mislim da je tesko nac odgovarajuceg cimera ili cimerku... Ja nisam dosad naisla na dobru cimerku. Ipak svi imamo drugaciji ritam zivota i drugacije navike i onda dolazi do nerviranja.. Odlucila sam da cu ubuduce zivjet sama, tako je ipak najbolje. Sama sebi pravim pravila i super mi je Smile
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi mogla živjeti s nikim jer svatko ima drugačije navike i znam da se ne bi slagali.
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba se snaci, swako je razlicit

_________________
Vujanic je zakon
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar nacin za stvaranje prijatelja, na duze vreme... Da mi je naci dobre cimere, kad budem studirao...

_________________
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam imao cimera, i dan danas mi taj lik nedostaje.....

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Cimeri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon