www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cimeri
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 3:55 pm    Naslov poruke: Cimeri Na vrh strane Na dno strane

Kako se slazete sa svojim cimerima? Zivite u istoj sobi ili posebnoj? Sta mislite o musko-zenskom cimerstvu,dali je moguce? Sta bi na to rekli vasi roditelji?

 
JUZNIVETAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 112
Mesto: ZAGREB-DOBOJ

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Musko-zensko cimerstvo e to bi meni odgovaralo a ko zna mozda i nebi sve je stvar u slaganju bili oni muski ili zenski... 8)

_________________
...P...R...E...L...U...D...E... @ JV
 
acikec2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 98

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pocetku sam ziveo sa najboljim drugom i tek tad sam shvatio neke stvari o njemu (nimalo dobre)... Tacna je ona izreka -Tek saznas kakav je neko kad pocnes da živiš sa njim....

Sada u domu imam sasvim nepoznate ljude, ali se extra....
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sve zavisi ako smo porodnicni prijatelji sto da ne ali ovako sam imala lose iskustvo sa cimerkama

naravno da vrijedi studirati jer sad sa srednjom skolom nemas nista a doci ce vrijeme kada ce se skola cijeniti

Edit by Jugovic:
2 prekrsaja i zuti karton! Opomenuta si da ne pises velikim slovima a ovde si odvajala poruke. Ponovi se ovo, dobices ban Exclamation
 
Andrej_86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 101

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa cimerom se slazem extra jer se i onako nismo razdvajali celo srednje skolovanje a i nismo bas normalni a za musko zensko cimerstvo... pa predlagao sam mu da damo oglas za cimerku...

_________________
Shot for the moon even if you miss,you'll land up in the stars....
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam prije 3 godine primljen u stan kod tipa i jedne
zenske. trazili su cimera a meni dobro dosla soba u tom gradu.
ona je godinu zivila jos s nama i otisla u venecuelu jer je zavrsila fax
a ja sam ostao snjim u tom stanu.
super se slazemo, imao sam srece a i nase zenske su
postale prave prijatljice
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikada imala cimerku niti cimera jer sam zivela kod roditelja i studirala i mislim da mi je to bila najpametnija ideja.Doduse zavisi i od cimera ali gde j e drustvo tu nema ucenja..ai nije bas tako lakoo uskladiti navike..no u krajnjem i da sam imala nekog, apsolutno bi mi bilo svejedno jel musko ili zensko..a verujem i mojim roditeljima Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Lutak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Sep 2005
Poruke: 69

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zivim sa svojom najboljom drugaricom iz djetinstva i supe rnam je zajedno idemo na rpedavanja i sve radimo zajdeno Very Happy
 
BlueLady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a bas nekadcmeri znaju bit dosadni, pogotovu na pocetku dok se upoznate ipak neznas ko ti je cimer dok neodes u dom ili sl. tako da sam ja morala mijenjat cimerku Wink

_________________
Ima Tu Malo Istine, A Malo Sudbine...
 
i_d_i_o_t
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 88

russia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sva sreca pa ih nemam ni muskog ni zenskog cimera a mozda bi mi i dobro dosao zenski,u svakom slucaju najbolje je kad sam sam...

_________________
znam da nista ne znam
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam imala cimera (osim roditelja i brata) ali kapiram da je uslov za dobro cimerstvo međusobno uvažavanje.

Mislim da muško-ženska cimerstva mogu biti simpatična Wink. npr. Moj kolega ima extra zgodnu cimerku koja mu je samo cimerka i drugarica.
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 5:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ziveti sa nekim tj.imati cimera ili cimerku ima svojih i dobrih i losih strana...sa jedne strane,dobro je jer nismo sami u stanu,ima druzenja,mozemo medjusobno da se pomazemo i sve je to lepo...ali,sa druge strane,mislim da ucenje u drustvu nije toliko efikasno koliko je kada svako uci samostalno i kada svako ima svoj mir i kutak za ucenje...A sto se tice toga da devojka i mldic budu cimeri,mislim da je to jako tesko izvesti,jer osim sto postoji mogucnost da se tu rodi ljubav,postoji mogucnost i razilazenja interesa...npr.muskarci vise vole da se provode i da dovode drustvo,manje da sredjuju i spremaju po stanu,a to bi mogao da bude problem...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Cimeri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon