www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dobro dosli i bolje vas nasli!!!
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 23, 2004 9:35 pm    Naslov poruke: dobro dosli i bolje vas nasli!!! Na vrh strane Na dno strane

koristim ovu priliku da pozelim dobordoslicu svima koji nam se pridruzuju, ali i da pozdravim sve one koje sam zatekao ovde!!!

ja vam sa moje strane obecavam dobro druzenje i jos bolju zabavu!!!

mega pozdrav svima vama od Vrachara!!!


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 23, 2004 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na lepim zeljama i pozdravima. Mogu samo da se pridruzim.

Sve je receno sto ima da se kaze Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 24, 2004 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav i Vracaru Smile a i Duletu Razz
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 24, 2004 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima i ne da se nadam nego verujem u dobro druzenje sa ovakvom ekipicom Very Happy!
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 24, 2004 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i mene na ovome mestu gde sam kratko ali cini mi se da cu ostati dugo jer je ekipa jako dobra.
Veliki pozdrav svima!
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 24, 2004 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Bane na dobrodoslici, i sigurno da cemo se druziti jos dugo na nadam se obostrano zadovoljstvo Laughing . Hvala i Duletu na dobrodoslici, tebe ne znam ali mislim da cemo se isto dobro druziti kad se upoznamo Laughing .
 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 25, 2004 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ZIVELI !!!!!!!!!!!!!! Very Happy
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 25, 2004 3:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...i od mene veliki, veliki poljubac svima koji su me dočekali na stranicama domćeg.bre (patent OldSerbiana).
...a vama koji dodjoste nešto nakon mene (jeste, jeste, vi što ste se prepoznali), vama imam da poručim jedno: propalice! Namučiste ste me sa tim šifrovanim nickovima
...Daro, Ružo Ruška....obe u ćošak!

Veliki pozz i za sve putnike dobronamernike koji tek treba da stignu medj' nas.....
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 25, 2004 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj Majo, evo odo u cosak da se stidim, kisss veliki od mene Laughing
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 27, 2004 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo opusteno, majo, ako vec saljes ruzu u cosak daj joj nesto da popije da joj se ne osuse usta......hahahahaha
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 27, 2004 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je Bane, kaži joj, kako da me šalje bez ičega u ćošak, pašću u nesvest od dehidracije ha,ha,ha..... a mogla bi i društvo da mi obezbedi da mi ne bude dosadno Laughing

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 27, 2004 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa red bi bio da vam i ja mahnem koji put..mahanjeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![I]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> dobro dosli i bolje vas nasli!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon