www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dobro dosli i bolje vas nasli!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2004 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

masi daroooooooooooo, samo ti masi, i druzi se sa nama i bice nam svima lepo Smile

 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2004 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema Ružo ništa ni od pića ni od društva, jerbo, citiram svog druga Aleksandra Radojkovića zvanog sungod: "nezgodna si kad popiješ!"...naročito po društvo.... Laughing
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2004 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

majo bre, pa ruza je bas zgodna kad popije.....hahahahahahaha, a i nece mnogo, znam ja nju, nikad ona ne pretera.....hahahahahaha
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2004 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je Bane, brani me, vidi kako se navrzla na mene, a ja sam samo malo popila, šta bi tek bilo da sam puno ha,ha,ha... ali moraću sledeći put zbog Maje da budem fina i da pijem samo sokiće Laughing

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lako uz sinalco............i ja sam resio da ne pijem vise...........a ni manje.....hahahahaha
 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao narode,evo i ovde da vas pozdravim Wink
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 29, 2004 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....premda sam ranije unapred poželela dobrodošlicu svima koji će nam se tek pridružiti, sada hoću da kažem isto u nešto ličnijem tonu....

VELIKO, VELIKO hola friends za
SUNGOD-a, VECUDOK, JEDINSTVENU i DEČKONJU! Ništa bez vas....

WELCOME
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 30, 2004 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I od mene svima pozdrav...evo vec drugi dan kako sam ovde i drago mi je sto imam priliku odma na pocetku da vam se pridruzim.Pozdrav za staro drustvo a i za ono novo koje cu nadam se vremenom upoznati!!!
 
sokolica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 24

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 293
Mesto: ...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 02, 2004 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa ja cu sama sebi da pozelim dobrodoslicu,pa kaze:

dobrodosla sokolice u novo i staro drustvo! a gde su ti alatke za rad!?

i sama odgovorim,sta cu drugo:bolje vas nasla a ti Care nabavi mi neku podhitno,svrbe me prsti a vidim bice i posla!

_________________
....budale ne treba sejati one nicu same!


Poslednja prepravka: sokolica datum Pon Avg 09, 2004 2:40 am; ukupno izmenjena 1 put
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 02, 2004 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sokole, "stari" druže, dobro ti nama došla, a alatke ćeš sigurno dobiti, jer nema ništa bez tvog čekića!
Samo malo da se uhoda ovaj Forum, ima da bude čudo!

[schild=17 fontcolor=8B0000 shadowcolor=C0C0C0 shieldshadow=1]hocemo CEKIC![/schild]

_________________
pičim redom i beležim kredom!


Poslednja prepravka: hogar sa medaka datum Pon Avg 02, 2004 12:19 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 02, 2004 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Woohooooooooooo evo meni moje sokolice..sad ce tek veselo biti..aj prvo da nazdravim..a onda na posao..udri sokoleeeeee...!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
sokolica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 24

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 293
Mesto: ...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 02, 2004 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno nazdravljamo najpre i jasta cu nego da klepam,makar da ne izadjem iz forme,hahahahaha jos samo da mi stigne odgovarajuca,a Komsa obecao

_________________
....budale ne treba sejati one nicu same!


Poslednja prepravka: sokolica datum Pon Avg 09, 2004 2:41 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> dobro dosli i bolje vas nasli!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon