www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

17 mi je godina......a jos se nisam ljubilaaaaaaaaaa
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
nesanica je napisao/la sledeće:
ma nisu ni djeca od 12, 13 godina glupa. znaju oni sta rade. a i djevojke od 12 godina znaju ako su spremne na sex. Samo pomislite koliko puta ste sreli devojku od 12 godina, i nikad ne bi poverovali da joj je tek 12. Sve izgledaju puno starije.



Shocked Shocked Shocked
Devojke od 12, 13 godina????? One mogu da znaju sta rade u tim godinama??? ZNAJU (?!) da li su spremne? Shocked Ja nikada nisam srela devojku od 12 godina! Pa ni od 17, a kamoli 12,13! To su jos devojcice, ma koliko one pokusavale da izgledaju starije! A to sto izgledaju starije i nije bas za pohvalu, a pogotovo nikako ne znaci da su spremne za sex! O cemu vi pricate ovde!? Tuzno kako deca danas pojma nemaju! A misle da su zrela i da znaju nesto! Crying or Very sad Mogu samo da kazem, da nisu ni svesni koliko gube time sto sputavaju sebe da budu DECA! Crying or Very sad


Upravu si, nema sanse da devojcice od 12-13 godina znaju sta je seks i da li su spremne...One jos nisu ni seksualno razvijene za tako nesto...


 
DRAGAN_NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 105
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odobravam od 14 god.ali samo sa svojim vrsnjacima a ne nekim starijim
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma meni to sve nije normalno. Istina je da neki sazriju prije drugih, ali ipak kad se sjetim sebe u tim godinama, cinilo mi se da sam na krovu svijeta, a zapravvo sam tek bila u prizemlju Wink
Smatram da sve treba doc u svoje vrijeme

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
monikaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 86

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

amm...hehe...terba se voljeti mlad...hehe...ali za sex....je još malo rano...hehe
 
simic_nemanja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Okt 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dajte ljudi sta vam je, pa moja sestrica koja je sedmi razred osnovne ima tri decka i s pdvojicom je spavala. Pa vi vidite....
 
MakicaTV
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 98
Mesto: tivat

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O Boze,bolje to ne pominji za sestricu...Mislim da i nije tako dobro,bolje povedi malo racuna o njoj..... Exclamation
 
deenella
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 366

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje misljenje je da je to jos prerano. ipak je to velika odgovornost i nekad treba snositi posljedice. sa 17 godina si jednostavno premlad da imas to na ledjima. zato uzivaj dok mozes u tako reci djetinjstvu, jer mladost je jedna i ne vraca se. samo napred. Smile

_________________
Nisam znala sta je ljubav ali kada sam upoznala tebe,
shvatila sam, da ima tvoje oci, tvoj glas, tvoje ruke.....
 
milosbojic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 24

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

opusti se, sta te briga. Vazno je da se prvi put poljubis sa osobom koju volis.
 
Ivan015
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2006
Poruke: 44
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 6:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam 15 godina... Nevin sam ali sam se naravno ljubio 8) ... I mislim da samokontrola cini cuda... Ne bih mogao da spavam sa bilo kojom devojkom jer zelim da spavam sa onom koju volim (mozda sam moron ali jbg razlicito razmisljam)...

Ima jedan uzasan problem, danasnje curice su mnogo nafurane... Meni vise uspeva da smuvam devojku 2-3 godine stariju od sebe nego devojke 2-3 godina mladje... Pa sta misle te devojke, nema dovoljno bred pitova za sve jbt... Tim devojkama nista nije bitno, ja nisam nakaza, jbg, imao sam dosta devojaka, i starijih... Ali ove danasnje curice (13 god) te ladno od*ebu kao da su missice... I onda dolazi ono legendarno "sta je ovo ljudi, ja danas setam ulicom sa jedne strane 5 momaka sa druge strane 5 devojaka, svi zasebno... ne znam sta je sa omladinom, to u moje vreme nije tako bilo" sto bi rekli stariji ljudi...

Stvarno je neko uzasno vreme... Ja nekad budem i sa prosecnom devojkom, pa svaka ima neke kvalitete zbog kojih je vredna...

Evo sad na doceku srpske klinci malo meni iznad pojasa trce u klub i iz kluba... Mislim sta jbt oni uopste i traze u klubu... Kao da sam otisao na seosku svadbu i sad deca trce... Rolling Eyes
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pojma nemam, nisam ja mnogo starija sad da pametujem nesto, ali znam da ja sa 12-13 godina nisam ni pomisljala da izadjem sa drugaricama u kafic, a kamoli sa deckom, danas ni u jedan kafic ne mozes uci, sve djecurlija ... nije da imam nesto protiv... neka ih, neka izlaze, samo mislim da nije u redu da djeca od 13 godina, pogotovo curice, ostaju napolju do 11-12 navece...

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
miljanaxl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a nemojte tako...ja imam 15 god. i jos nijesam imala momka...
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam imala prvog momka sa 18 god i kad bi zavrtila nazad vrijeme ne bi nikad imala momka posto ima previse problema u vezi sa vezom itd ...
uzivajte cure dok mozete kad udete u to gotovo je ..nema vise povratka
ja mogu rec nije nista ako si 17 g i nisi se zaljubila...nista gresno Wink
sve dode u svoje vrijeme ... tako ce i tebi doci taj dan i tako al moras pomislit na sve ostale posledice ljubav je lijepa al moze da bude i gorka jako ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> 17 mi je godina......a jos se nisam ljubilaaaaaaaaaa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon