www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

17 mi je godina......a jos se nisam ljubilaaaaaaaaaa
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
MaJcHe_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 205
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Re: ma... Na vrh strane Na dno strane

mateoli je napisao/la sledeće:
danas se klinke ...... i to je ok. Što treba neka cura da čeka 20 godina da bi imala prvi sex? pa ljudi što je wama, do 50-te godine sex možda i ima smisla posle toga je swe smeće ....


e sa ovim se slazem...
ja sam prvi sex imala sa 15,a prvi poljubac ja 11 godina...
da li to znaci da i ja spadam u (de)generaciju Question Exclamation
by the way,moja sestra je imala prvog decka u trecem( Exclamation Question ) osnovne,
sad je sesti razred,vec je spavala sa deckom,ona ima vise iskustva od mene...samo se pitam da li je to normalno....



_________________
swe bez tebe...swe tako prazno je Crying or Very sad
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno se vremena menjaju Confused

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuda bre ide ovaj svet?ccc! Evil or Very Mad
Nisam ja sad tu nesto dosla da moralisem,sve je to "osecaj" pa kad se desi. Ali treba malo mucnuti glavom tj znati razmisljati. Klinke od 11-12god nemaju pojma. Ma to su DECA. I najbolnije je to sto one i ne znaju sta prodaju. Samo kad se setim kako je to "moje" vreme bilo bezbrizno. Pa,mi smo znali da se igramo. Jurimo, skacemo, brckamo u reci, pravimo Sneska i ostale zavrzlame.
Ne znam da li ste culi/citali/gledali da su u jednoj osnovnoj skoli devojcice naplacivale 200din za oralni sex?
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ljudi,ja sam bila u blagom soku. Kapiram da se sve to desava,ali...
 
baabica
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 103

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma cudno je to...istina... ali ni ja nisam bolja... prvi poljubac je bio s 13 ali za do kraja nisam spremna..... cure samo mlađe godinu dana od mene vec su promjenile vec par pa i više partnera a ja još ni jednog...
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam stvarno... Ja licno mislim da jos nisam spremna za tako nesto(sex)...Ali znam dosta devaojaka mojih godina koje su to vec uradile Rolling Eyes

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda je tema malo odmakla, al evo i mog misljenja Razz
ma danasnja djeca nisu normalna...ja se prvi put pravo poljubila sa 13 godina i to je bilo nesto a danas kad ih vidis sta rade sa 13 pa kao da sam zivjela u srednjem vijeku. bezveze im je sto u svemu zure, misle da ce propustit nesto, nisu svjesni da imaju cijelu mladost za te stvari a sa 13 treba da uzivaju i da se igraju svih onih djecijih igara koje smo se mi igrali u njihovim godinama

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Trfac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj savjet,nemate potrebe,pogotovo cure, trcati pred rudu ni poljupci niti sta vise nece pobjeci kad bude prava situacija uredu,al da nesto nazor radite stvarno nema potrebe.
 
miljanaxl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima i danas onih od 17 koji se niejsu poljubili (:
 
Shit_HappenS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je tacno da su generacije koje dolaze mnogo naprednije.

Znam devojku (da ne kazem devojcicu) koja je sa 12 godina prvi put spavala sa deckom i do sad ih je promenila (bukvalno) 10-ak, a njoj je sad 14 Confused

Ja se jos uvek nisam poljubila, a imam 16

Jbg, sta da radim? Rolling Eyes
 
mima85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ova danasnja deca ustvari i nisu deca...Imaju sexualne odnose vec sa 12godina.To mi je stvarno ne shvatljivo.U mojoj zgradi zivi devojcica,koja ima 16 godina i bebu od skoro godinu dana...To mi je stvarno nepojmljivo.Mozda sam staromodna,ko zna?
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se...Potpuno...Pa djeca sad već sa 12-13 godina stupe u seksualne odnose...Mislim to je užasno, zgražam se kad na to pomislim... Viđam klince od 10 godina kako piju i puše....Ko zna kakva će naša djeca biti...ccc...Ja samo znam da će moj klinac biti pod velikim povećalom Very Happy
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzas promiskuiteta! Mr. Green
Nije prirodno,normalno,moralno..ma sta misle ti roditelji?
eh!
Ko je bese ono spominjao da ce decu vezati za radijator..hm,pocinjem da se "navikavam" na tu ideju Razz Wink Evil or Very Mad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> 17 mi je godina......a jos se nisam ljubilaaaaaaaaaa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon