www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Internet sex uzivo
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
laponac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 22, 2004 3:20 pm    Naslov poruke: Internet sex uzivo Na vrh strane Na dno strane

Ti sediš u fotelji široko raširenih nogu, čitaš neku moju poruku i draškaš svoju malu, vlažnu, željnu dobre jebačine. Ja ti prilazim s' ledja ljubim te u vrat obraz usta, naši jezici se prepliću, sisam ti donju usnu, kružim jezikom po tvojim usnama, rukom ti milujem grudi stomak, bedra, medjunožje. Ti ne možeš da veruješ da sam to ja, nisi me ni videla kako treba, ali se prepuštaš, zato što si napaljena kao kučka, uzdišeš... Ribica ti je bila vlažna i pre, ali sada se prosto topi, sve miriše na sex, soba je ispunjena našim prigušenim uzdasima.
Naginjem se preko fotelje, ljubim ti grudi, sisam tvoje bradavice kao mala beba, za to vreme, mazim tvoje jake butine sa unutrasnje strane, ti ih još više širiš, kao da hoćeš da kažeš "udji u mene odmah, rasturi me". Rukom me miluješ po glavi, vratu, ušima, pokušavaš da me povučeš ispred sebe i uspevaš, hvataš ga rukom i halapljivo ga uvlačiš u svoja usta do samog grla, a onda kao da si utolila prvu glad vadiš ga i nežno ližeš kružeći jezikom oko njegove pozamašne glavudže. Opet ga trpaš u usta, a ja ti ga zabijam sve brže i brže, urlam od zadovoljstva, čini mi se da će svakog trenutka da eksplodira u tvojim ustima. Vadiš ga, "stavi mi ga, zabij mi ga do kraja, želim ga u sebi, tako je tvrd i veliki" vičeš prosto na mene.
Jedva sam dočekao, skačem ispred tebe, naginjem se, oslanjam na fotelju, ti ga prihvataš i uvodiš u tvoje vrelo, vlažno grotlo. zabijam ti ga do kraja, kliznuo je kao kroz vazduh, a onda su tvoji mišići počeli da se stežu oko njega čineći mu takvo zadovoljstvo...
U početku su mi pokreti spori ali jaki, prosto te zakucavam u fotelju.
Stenješ, podižeš noge sve više, rukama mi stežeš guzu i povlačiš prema sebi u ritmu...
Ja ubrzavam, bližiš se orgazmu, širiš noge najviše što možeš, vrištiš "napuni me ljubavi...svršavam...brže....što je lepo...jače...nemoj da prestaješ...daj mi ga...
Vadim ga u poslednjem trenutku i prskam te po stomaku grudima, licu...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Internet sex uzivo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon