www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U kojem su vam gradu ostala secanja iz detinjstva?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tamo gdje sam odrasto,u Bosanskoj Dubici.

 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Beogradu... Najlepsi deo detinjstva sam tamo provela, veovatno zbog toga i obozavam taj grad. Mozda i zbog toga zato sto me taj grad povezuje sa jednim posebnim covekom, koji je krocio u moj zivot i koji ce tu ostati zauvek

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
zelenojedobrozaoci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 105
Mesto: beograd/ i ostatak sveta.

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

barselona.madrid.san sebastijan ( ja mislim da je najlepsi grad na svetu).bec.budimpesta.prag.

najvise volim beograd.on je drugaciji

_________________
iskustvo je ono sto dobijes dok ocekujes nesto drugo
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Somboru, to je grad u kome sam rođena i provela svoje detinjstvo... Zauvek ću voleti moj zeleni Ravangrad.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan mali dio u Sarajevu, nakon cega odlazim u Antwerpen, za koji me veze najvise sjecanja... Sad

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
isssy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2006
Poruke: 59

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2 ipo godine u Bochumu (grad in Deutschland Laughing ) a ostatak u PG... Wink
 
Dejan71
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 305
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tadasnje Svetozarevo a sadasnja Jagodina.....
 
EllenaPaparizou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 34
Mesto: Serbia,Ellada

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Beogradu sam rodjena i tu sam odrasla,ali sam od malena dosta vremena provela u Skoplju i Ohridu i taj period nikada necu zaboraviti.Ova 2 grada imaju specijalno mesto u mom srcu.

_________________
εσύ με ζεις και με πεθαίνεις
 
elena.kostova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 09 Avg 2007
Poruke: 22
Mesto: bitola

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 3:16 am    Naslov poruke: hi hi Na vrh strane Na dno strane

rodjena sam u bitola u makedonija i provela 18 godina u tom gradu tamo mi se desilo sve sta ostane u srcu i sjecanju sad sam u hrvatska ali nostalgija je jaca od svega...ljudi kazu gde si proveo djetinstvo i mladost tamo i zelis umreti
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rodjen u Beogradu grad kome u svakom slucaju dugujem puno, ali postoji jos jedan grad koji mi je onako urezan u srucu, a to je Bar prelep mali lucki gradic. Smile
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 07, 2007 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u Osijeku i Dardi su mi ostal asva secanja, lepo detinjstvo do 91god.................

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
lolcina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Sep 2007
Poruke: 21
Mesto: USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je to Brcko Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> U kojem su vam gradu ostala secanja iz detinjstva? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Strana 11 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon